Главная / Українська мрія

Перший український BOOMBOX для майбутніх пікапів ЗСУ: стартує благодійний аукціон з унікальними "військовими" лотами

19:48 | 09.05.2023
Перший український BOOMBOX для майбутніх пікапів ЗСУ: стартує благодійний аукціон з унікальними "військовими" лотами
Автор: Владимир Иванов
На благодійному аукціоні BOOMBOX волонтери планують зібрати 3 мільйони гривень, аби на цю суму закупити 10 пікапів для 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр" та 66-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України.

Про це повідомляють організатори заходу, передає Бізнес.медіа

Для аукціону підготували унікальні лоти. Перший – музична колонка, яку створив звукорежисер Богдан Підопригора, який наразі служить в ЗСУ. Вона була зроблена з тубуса протитанкового ракетного комплексу Javelin, звідси отримала назву JVL. 

"З цього Javelin був підбитий ворожий танк під час контрнаступу ЗСУ на Харківському напрямку. Хлопці передали його нам, а ми вирішили створити з нього таку музичну колонку, якої ще не було. Мрію, щоб українські пісні з цієї колонки залунали на землях деокупованого українського Донбасу", – коментує один з ініціаторів благодійного аукціону Ніколас Мачарашвілі. 

Другий лот – це журнальний стіл, також зроблений з Javelin. 

Ще декілька лотів будуть додані згодом.
Партнером аукціону став благодійний фонд "Фундація Орбіта України", який з початку повномасштабної війни до основного напряму діяльності – підтримки медичних закладів – додав допомогу підрозділам ЗСУ. Зокрема, 93-я ОМБ та 66-а ОМБ, на допомогу яким скерують зібрані під час аукціону кошти, зараз стоять на передовій, на найважчих ділянках фронту – Бахмутському та Лиманському напрямках.

Більш докладна інформація про команду аукціону та наявні лоти — на сайті.