Главная / Darkside

Армійські спортсмени Олег Верняєв і Жан Беленюк отримали військові звання «молодший лейтенант» (відео)

17:17 | 15.06.2017
 Армійські спортсмени Олег Верняєв і Жан Беленюк отримали військові звання «молодший лейтенант» (відео)
В четвер, 15 червня, наказом Міністра оборони України армійським спортсменам олімпійським чемпіонам молодшому сержанту Олегу Верняєву та сержанту Жану Беленюку присвоєно офіцерські звання «молодший лейтенант».

Від імені глави оборонного відомства представників Центрального спортивного клубу Збройних Сил України привітав та вручив погони державний секретар Міністерства оборони України генерал-полковник Олександр Дублян.

— Своїми спортивними досягненнями ви приносите для України славу та визнання на міжнародній арені. 

Під час спортивних змагань ви завжди демонструєте волю та жагу до перемоги, прославляєте нашу державу та армійський спорт. 

Від імені керівництва оборонного відомства вітаю вас і бажаю перемог та високих спортивних досягнень, — зазначив генерал-полковник Олександр Дублян.

Молодший лейтенант Олег Верняєв подякував керівництву оборонного відомства.

— Від імені всієї армійської «спортивної родини» дякую за всебічне сприяння, допомогу та увагу до армійського спорту і до нас — спортсменів ЦСК Збройних Сил України. 

Хочу наголосити, що перемоги на міжнародній спортивній арені даються нам нелегко, однак ми завжди думаємо про наших військовослужбовців і присвячуємо їм нашу боротьбу, — підкреслив чемпіон.