Главная / Darkside

Чиновниця відмовилась розмовляти українською з АТОшником, якого катували сепаратисти (відео)

16:25 | 10.02.2017
Чиновниця відмовилась розмовляти українською з АТОшником, якого катували сепаратисти (відео)
Працівниця херсонського ЦНАПУ, державний службовець Ольга Мельчаковська-Чеснок зневажила людину, громадянина, захисника України і звинуватила його у скандалі.

Херсон - обласне місто прикордонної області на межі з окупованим Росією Кримом. Тільки завдяки зусиллям патріотів - ми не стали здобиччю, як Донбас. Але небезпека нападу агресора ще досі нависає над нами. Кожен день чуємо новини з Мордору, як вони будуть нападати на нас - «рятувати рузькоговорящих». Недарма вже лунають заклики ввести в області ВГА. І ось звичайна херсонська чиновниця на вимогу клієнта відмовляється говорити українською мовою. Про це розповідає на своїй сторінці в Фейсбуці Римма Бараненко, передають Патріоти України.

Звичайний день, звичайний ЦНАП, звичайна процедура прописки. Але, мабуть, звичайним для чиновників, нелюдяним відношенням до клієнтів - процедура переросла в скандал, а далі в мовний скандал.

Священник - капелан отець Ігор Петренко прийшов у херсонський ЦНАП, щоб приписати дружину. А потрапив з його слів «у сепарське кодло» і звичайна процедура переросла у скандал із з'язуванням принципових мовних позицій.

Навожу свою бесіду з отцем Ігорем. Самому йому через емоційне хвилювання це викласти важко.