Главная / Darkside

Народна артистка-патріот України знялася у російському фільмі

21:49 | 13.01.2018
Народна артистка-патріот України знялася у російському фільмі
Російський “Первый канал” показав новий міні-серіал з популярною українською актрисою Адою Роговцевою, яка раніше обіцяла українцям не їздити до Росії.

Відомо, що акторка Ада Роговцева стала героїнею російської романтичної комедії “Я люблю свого чоловіка”. Серіал зняла російсько-українська продакшн-компанія “Star Media” у 2016 році.

Тим не менш, раніше в інтерв’ю одному з українських видань акторка заявила, що більше не поїде до Росії.

“Не буду більше перетинати українсько-російський кордон. А як інакше реагувати на попередження про те, що, якщо я з’явлюся в Росії, мене заарештують? Значить, я туди не їду — і все”, – дала обіцянку тоді акторка.

Однак відзначимо, що поява української акторки у російському серіалі не може точно означати, що вона їздила в РФ, адже зйомки могли бути і в Києві. А сама акторка активно підтримує бійців АТО, за що навіть стала персоною нон-ґрата в Російській Федерації.

Нагадаємо, що 1 грудня Президент України Петро Порошенко вручив Аді Роговцевій премію імені Довженка за те, “що Україна її любить”. Тоді Порошенко заявив, що роботи Ади Миколаївни в театрі і кіно – гордість і слава нашої культури, її золотий фонд.