Главная / Darkside

В Україні може з’явитися нове міністерство: перші подробиці

22:01 | 15.12.2017
фото-Кабинет Министров
фото-Кабинет Министров
Служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції прогнозує початок створення Міністерства у справах ветеранів у 2018 році і початок його роботи з 2019 року
Об этом сообщает bzns.media со ссылкой на издание Red-инфо
“Я думаю, що буде процес ініційований вже в наступному році. Так як всі згодні, що потрібно: ветерани згодні, профільне міністерство відповідно, здається, “нагорі” теж є розуміння. Є деякі кадрові питання, фінансові питання, тому очікуємо, що до кінця наступного року вже буде запущений процес створення міністерства. З початку 2019 року – запуск”, – сказав він.

За словами Марченко, кілька разів проходили обговорення на рівні Міністерства оборони, Міністерства соціальної політики, у профільних комітетах Верховної Ради, і всі погодилися про необхідність створення такого відомства.

Він підкреслив, що метою створення такого міністерства є об’єднання всіх функцій з адміністрування соціального захисту всіх учасників бойових дій в одній структурі.

“За основу буде взята американська модель роботи такого міністерства, коли працює принцип “ветеран для ветеранів”… тобто перевагу повинні надавати при взятті на роботу (це міністерство) саме учасникам бойових дій”, – додав Марченко.

Він зазначив, що раніше обговорювалася можливість створення такого відомства вже в 2018 році, але в державному бюджеті не були передбачені відповідні кошти.

Марченко додав, що виходячи з грошей, виділених на Держслужбу ветеранів, на фінансування міністерства необхідно буде в три рази більше.

Нагадаємо, як раніше писала Politeka, народні депутати відклали розгляд закону про реінтеграції Донбасу. У розкладі пленарного тижня ВР на 5-8 грудня в порядку денному немає проекту закону №7163 про реінтеграції Донбасу.