Главная / Українська мрія

Готуй фестиваль заздалегідь – «Мельпомена Таврії» розпочала збір заявок на травень 2020

05.09.2019
Готуй фестиваль заздалегідь – «Мельпомена Таврії» розпочала збір заявок на травень 2020
театральний оглядач, автор та ведучий інтернет-блогу "Театральна риболовля"

З 1-го вересня розпочався прийом заявок на участь у ХХІІ Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії», який відбудеться з 22 по 31 травня 2020 року.

Щорічний фестиваль, у якому беруть участь професійні театральні колективи з України і світу, проходить у Херсоні на базі Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша.

«Мельпомена Таврії – 2019» проходила під гаслом «Театр – мистецтво майбутнього». У фестивалі взяло участь 36 театральних колективів з 12 країн світу: Румунії, Грузії, Ізраїлю, Білорусії, Польщі, Угорщини, Молдови, Туреччини, Азербайджану, Литви, Вірменії та України. Цікаво, що цього року «Мельпомена Таврії» отримала грант від Українського культурного фонду та вперше відбулась за його підтримки.

Під час 21-го фестивалю відбулась перша Міжнародна науково-практична конференція на тему «Культурна дипломатія в контексті сучасної європейської та вітчизняної драматургії». У конференції взяли участь українські та зарубіжні драматурги, режисери і театральні критики.

Протягом фестивалю діяла «Літературна сцена», на якій українські й зарубіжні письменники, драматурги і сценаристи презентували свої твори. До участі були запрошені Олександр Ірванець, Дмитро і Віталій Капранови, Віктор Вальд, Євген Стеблівський, Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов, Олена Горобець, Андрій Курейчик, Неда Неждана і Олександр Мардань. Оргкомітет фестивалю планує розвивати такий формат зустрічей і надалі.

Фестиваль дає можливість продемонструвати свої творчі здібності, вибороти перемогу та отримати відзнаку міжнародної експертної ради. Окрім цього «Мельпомен Таврії» є стартовим майданчиком для нових творчих проектів. Знайомства, зустрічі, обмін досвідом – усе це чекає на учасників та гостей фестивалю.

Форму заявки можна заповнити за посиланням: UAENRU.

Следствие ведут чудаки. Национальное бюро расследований авиапроисшествий хотело повысить статус, а попало в зависимость от министерства. С миру по чартеру - голому рубашка Украина & Британия: особенности национальной приватизации