Главная / Facebook

2,6 роки увязненя за демонстрацію статевих органів (відео)

14:14 | 10.02.2017
2,6 роки увязненя за демонстрацію статевих органів (відео)
Автор: Света Опанасюк
2 роки і 6 місяців тюремного покарання для хулігана, який оголював статеві органи при патрульних – ухвала Сихівського районного суду міста Львова
55-річному громадянину, який чинив опір працівникам поліції, не виконував законні вимоги патрульних поліцейських та ще й оголив статеві органи у відділі поліції, суд першої інстанції присудив 2 роки і 6 місяців тюремного ув‘язнення. Таке рішення ухвалив Сихівський районний суд міста Львова за статтею 296 ч.3 ККУ «Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом пов'язані з опором представникові влади або представникові громадськості, який виконує обов'язки з охорони громадського порядку, чи іншим громадянам, які припиняли хуліганські дії. Допоки рішення суду не набере чинності, чоловік сидітиме під цілодобовим домашнім арештом.
У вироку суду йдеться, про те що суддя врахував усі докази у справі, які цілком підтвердили неприйнятну поведінку громадянина вчинену з особливим цинізмом і зухвалим ставлення до патрульних поліцейських.
«Патрульна поліція – це державний орган влади. Виконують обов‘язки з охорони громадського порядку, захисту прав і свобод громадян. Безперечно, така поведінка неприйнятна щодо до офіцерів патрульної поліції. Молоді люди, які старанно вдень і вночі виконують свої обов‘язки опиняються потерпілими, якоїсь цинічної, незрозумілої поведінки хамської від певних громадян, які не виконують їхні законні вимоги. Правосуддя завжди у тому плані стоїть на боці закону і підтримання законних вимог патрульної поліції», - наголосив суддя Сихівського районного суду міста Львова Сергій Лєсной.
Підсудний не визнав своєї вини.
Нагадаємо, в ніч на 14 липня, екіпаж патрульних помітив як автомобіль Kia Mohave порушив вимогу знаку 5.16 «Напрямок руху по смугах». На звукові та світлові сигнали про зупинку водій відреагував збільшенням швидкості. Після кілька хвилинного переслідування, водія заблокували на автозаправній станції. Чоловік за кермом мав очевидні ознаки алкогольного сп‘яніння. Водій відмовився пред‘явити документи працівникам поліції, відтак даного громадянина доставили у Сихівський відділ поліції для встановлення особи та складення адміністративних матеріалів. Автомобіль евакуювали на арешт майданчик. 55-річний чоловік відмовився від перевірки на стан алкогольного сп‘яніння як на місці та і у лікарняному закладі. Під час спілкування з патрульними чоловік поводився агресивно,вживав нецензурну лайку, кричав, оголював свої статеві органи. Тоді на водія склали протоколи за керування автомобілем у нетверезому стані, за невиконання вимог про зупинку, винесли постанову про порушення правил дорожнього руху. Написали також рапорт про вчинення згаданим громадянином хуліганських дій.
До слова, цей чоловік вже не вперше має справу з поліцією. У суді перебуває кримінальне провадження щодо перевищення повноважень працівником патрульної поліції щодо цього громадянина. У січні 2016 року, патрульний поліцейський при затримані згаданої особи, яка вчиняла хуліганські дії та здійснювала опір працівнику правоохоронного органу, застосував газовий балончик «Терен-4М». Тепер патрульному загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі. 
#Lvivpolice #патрульнаполіція
ВІДЕО АРХІВНЕ, ОТРИМАНЕ ВІД ОЧЕВИДЦІВ ПОДІЇ