Главная / Государство

План Артеменка – спроба брутального колабораціонізму – Галасюк

11:03 | 21.02.2017
Альбрехт Адам, «Наполеон в палаючій Москві», др. пол. XIX ст.
Альбрехт Адам, «Наполеон в палаючій Москві», др. пол. XIX ст.
Автор: Андрей Каут

Очільник групи дружби з США у Раді прокоментував «План Артеменка»

«План Артеменка», за який його ініціатора було одноголосно виключено з фракції РПЛ – це брутальна і примітивна політико-дипломатична та масштабна медійна провокація, що не має нічого спільного з планом перемоги України за сприяння США. Про це заявив співголова Групи дружби з США у Верховній Раді, голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.

Як поінформував парламентар, реальний план співпраці США та України у безпековій сфері, план міжнародної підтримки України та розв'язання конфлікту на Донбасі, план зупинки військової агресії Росії та відновлення територіальної цілісності нашої країни викладений у наступному документі і був розроблений кращими профільними експертами.

Справжній документ

Цей фаховий, системний та комплексний документ був офіційно підтриманий на засіданні Групи дружби з США у ВРУ, підписаний мною та Віктором Чумаком як співголовами Групи, і офіційно презентований у Вашингтоні Віктором Вовком та українською парламентською делегацією Групи дружби з США наприкінці травня 2016 року. Причому, під час того візиту, ми представили цей документ і в Конгресі, і в Білому Домі, і в провідних американських мозкових центрах.

В цьому дійсно державницькому програмному документі, присвяченому питанням геополітики та безпекової сфери, імплементована низка принципових позицій Радикальної партії, неодноразово артикульованих Олегом Ляшком та нашими колегами й однодумцями у Верховній Раді. До речі, ми тоді представили у Вашингтоні ще 3 програмних документи, у тому числі і Policy Paper, присвячений економічній співпраці та розвитку. Чомусь цими документами у New York Times не зацікавились. Співпадіння?

Віктор Галасюк
Голова Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва, Президент Української Асоціації Римського клубу, к.е.н.

Вчора нардеп Сергій Лещенко заявив, що у Артеменко криминальне минуле. Артеменка також вчора виключили з фракції РПЛ. У справі по «Плану Артеменка» фігурував екс-радник Трампа.