Виконавчий директор Української Бізнес Асоціації, менеджер Dubai Networking Forum - 2016

«Ловити рибу» треба там, де вона водиться – українському бізнесу, який прагне розвитку, зміст цієї приказки зрозуміло сьогодні як ніколи

Ми в Українській Бізнес Асоціації беремо на себе відповідальність стверджувати, що основні «рибні місця» сьогодні сконцентровані у пустелях Об’єднаних Арабських Еміратів. Вітчизняним представникам великого бізнесу, який вже працює по-білому, й середньому бізнесу, який тільки-но стає на цей шлях ми готові надати усі необхідні інструменти з пошуку інвесторів та партнерів у Дубаі. Насамперед – це участь у світовій виставці Expo 2020, грандіозному всесвітньо відомому івенті. А також презентація власного експортного потенціалу серед сотні найпотужніших українських експортерів у Щорічному Інвестиційному Форумі – 2017 (2-4 квітня).

Найближчим часом ми запросимо власників тридцяти українських компаній взяти участь у налагоджувані міжнародних бізнес-зв’язків і презентації своїх проектів потенційним міжнародним інвесторам на Dubai Networking Forum, який за ініціативи Української Бізнес Асоціації та Щорічного інвестиційного форуму, Оргкомітету Expo 2020 Dubai та консалтингової компанії Kreston GCG, відбудеться 13-16 грудня 2016 року в Дубаі. Детально про умови участі на сайті Української Бізнес Асоціації www.uba.in.ua

Першим нашим кроком на цьому шляху вже став Міжнародний форум «Україна –ОАЕ: нові зв’язки», який ми організували й провели у Києві 28-29 липня, запросивши в Україну зацікавлених інвесторів із Близького Сходу. Він мав успіх і надихнув обидві сторони на подальшу співпрацю.

ОАЕ нарешті зацікавилися Україною не формально, а в якості стратегічного партнера для майбутніх інвестицій, адже ми хоч і Східна, але ж Європа. Й живемо за зрозумілими й поважними європейськими законами. Ділові кола з берегів Перської затоки на власні очі побачили в Україні великій потенціал щодо розвитку сільського господарства, виробництва й постачання якісних продуктів харчування, побудови нових виробництв – перш за все високотехнологічних. Чим Україна вигідно відрізняється від інших країн.

Ви запитаєте: а чому саме Дубаї, а не Лондон чи Сінгапур можуть стати для українського бізнесу міцним стартовим майданчиком визнання на світових ринках?

Тому що у світі сьогодні в політичному, економічному і військовому сенсі –неспокійно. А гроші, як і риба, полюбляють затишок і безпеку. Тому концентруються вони там, де безпечно, де створено усі умови для їх примноження.

У довгостроковій перспективі – у найближчі чверть століття, таким місцем будуть саме ОАЕ. Лише за період підготовки до Expo 2020 Dubai, приріст економіки цієї країни має досягти 23-х мільярдів доларів: тільки поблизу місця проведення виставки мають вирости вісім хмарочосів – готелів вищого класу, а інфраструктура обслуговування вийти на новий, ще сучасніший рівень – заради чого в ОАЕ навіть добудують екологічну залізницю вздовж Перської затоки.

Місто Дубаі, хоч і не є столицею цієї держави, та на власному прикладі розвитку вже міцно зарекомендували себе світовим інвестиційним хабом, де успішно перетинаються інвестиції, бізнес-ідеї та можливості бізнесменів з усіх континентів.

Так що щиро радимо українському бізнесу не чекати чергових траншів МВФ, чи готовності держави спростити й здешевити доступ до вітчизняних кредитних ресурсів, а брати ініціативу у свої руки, й виходити за надійними й доступними інвестиціями на світовий ринок, оплотом якого стали ОАЕ.

Чому вам відкриваються справді унікальні можливості розвитку бізнесу?

1. Участь вашої компанії у грудневому Dubai Networking Forum під патронатом Української Бізнес Асоціації розширить уявлення представників середнього бізнесу про необхідність і користь ведення бізнесу по-білому – офіційно сплачуючи податки, віддаючи перевагу безготівковим розрахункам з партнерами.

Адже своїм досвідом з вами та потенційними інвесторами поділяться керівники таких відомих українських компаній, як Віталій Антонов, концерн «Галнафтогаз», Олександр Громико, компанія Saturn. Міцна ділова репутація яких, наряду з економічними здобутками, є прямою запорукою успішного виходу на світовий ринок.

А Президент Української Бізнес Асоціації Володимир Чеповий представить вам та міжнародним інвесторам, які дуже прискіпливо ставляться до репутації потенційних партнерів, програму розвитку українського бізнесу по-білому, розроблену разом з аналітичним виданням «БІЗНЕС», – яка має цілком прогностичну назву «Білі починають і виграють!».

2. Нинішній стан умов розвитку бізнесу в Україні – корумпованість, низькі інвестиційні можливості, військовий конфлікт на Донбасі – може обернутися тим, що українці навіть не будуть представлені на економічній виставці №1, так би мовити, економічній Олімпіаді світу, яка відбудеться у Дубаі в 2020 році. Розірвати це порочне коло у найближчі роки є одним із завдань структур, які об’єднують український бізнес.

Тому саме ті формальні й неформальні зв’язки із зацікавленими міжнародними партнерами, яких ви набудете під час перебування на грудневому форумі-2016 у Дубаі та певні гарантії надійності від організаторів з українського боку можуть стати тим стартовим майданчиком зростання, який дозволить невдовзі продемонструвати справжні перспективи вашого виробництва.

Ми, Українська Бізнес Асоціація, та наші партнери, ставимо за мету до весни зібрати історії успіху й презентувати світу щонайменше 100 надійних українських підприємств-виробників, що активно розвиваються й мають потужний експортний потенціал! Адже наша мета підтримати українського виробника – патріота, який дбає про Україну, як країну добробуту, незважаючи на будь-які негаразди.

Цей проект остаточно може бути реалізований вже у 2017-му році на Щорічному Інвестиційному Форумі, який пройде 2-4 квітня в Дубаі під патронатом Султана бін Саіда Аль Мансурі, Міністра Економіки Об’єднаних Арабських Еміратів, збере інвесторів із 125 країн світу та стане для них поштовхом на шляху до конкурентоздатності та розвитку. Ви маєте можливість стати учасником цього заходу в 2017 році.

Всесвітня виставка “ЕКСПО-2020” – це найбільший виставковий захід, який відбувається один раз на п’ять років, триває 6 місяців, та збирає від 25 до 70 млн. відвідувачів з усіх куточків світу.

Головними учасниками виступають саме країни – більше 150, які будують національні павільйони та презентують експозиції відповідно до теми ЕКСПО. Під час святкування на виставці Національних днів її відвідають перші особи країн-учасниць разом з урядовими та бізнес делегаціями.

Дубайська всесвітня виставка має тему “Connecting minds, Creating the future” – “Поєднуючи уми, створюємо майбутнє”. Колективний розум, колективні зусилля – це сфера, в якій Україна вже продемонструвала свою силу: Революція Гідності, єднання спільноти у боротьбі з зовнішнім агресором.

Але не тільки у соціальній сфері, але й у бізнесі українці дали фору багатьом конкурентам, створивши потужні ІТ-компанії, агрохолдинги, енергетичні підприємства, в яких разом працюють тисячі фахівців. Саме цей потенціал та реальні досягнення країна має продемонструвати світу на найбільшій виставці ЕКСПО-2020 у Дубаї.

Запрошуємо Вашу компанію долучитись до програми «100 самих багатообіцяючих білих компаній України з екпортним потенціалом».

Більше інформації на сайті Української Бізнес Асоціації

www.uba.in.ua та за телефоном (067) 700 96 99
Рука на пульсі проекту. Урок управління проектами в стилі SCRUM Органы власти не знают, какими данными владеют Visotsky Consulting Kiev: несколько трюков для повышения продуктивности