ПриватБанк започаткував в рамках програми КУБ «Країна успішного бізнесу» проект ІнКУБатор, який покликаний допомогти розвитку підприємництва в Україні – середнього та малого бізнесу. Це фактично платформа не тільки для залучення коштів для старту власної справи – в першу чергу проект спрямовано на навчання підприємця-початківця, аби його задуми втілилися в життя.

Ідея започаткувати ІнКУБатор випливла з нинішньої ситуації на фінансовому ринку. Перевірені фінустанови не видають позику недосвідченій людині, яка має на меті започаткувати бізнес. Цього ризику банки, як правило, уникають, або ж страхують себе позикою з обтяжливими надвисокими відсотками. У підсумку маємо шлях в нікуди – у банка не працюють гроші, бізнес не має коштів на власну справу, економіка країни не розвивається. Проект має на меті змінити ситуацію. А для цього підприємця-початківця треба підготувати для бізнес-життя.

Кожен учасник ІнКУБатора отримає наставника, для нього буде розроблено індивідуальну програму для просування власної ідеї. Крім того, він отримає допомогу щодо оформлення необхідних паперів, реєстрації, роботи з контролюючими органами, вирішення юридичних питань та ведення бухгалтерії. Буде також надано кваліфікований аналіз щодо ринку та конкурентів і фінансування під нові проекти.

Заявки приймалися в ІнКУБатор 16 вересня – 15 жовтня 2016 року. 22 переможця офіційно оголосили 21 жовтня в Києві під час першого бізнес-форуму «Україна – країна підприємців». Фіналісти проекту отримають можливість навчатися підприємництву та продажам за спеціальною програмою Prometheus.

Переможцями визнані: Євген Пономаренко, Юрій Черешник, Артем Куліг, Світлана Лобаз, Орест Гуй, Юрій Стешенко, Наталія Ваховська, Людмила Гячас, Роман Войтюк, Ольга Йосипчук, Генадій Богатченко, Іван Скубко, Олег Гладченко, Сергій Кравчук, Інна Атаманюк, Віталій Усачьов, Євгенія Павлюк, Тетяна Семенченко, Руслана Дулинська, Микита Трофімов, Сергій Шармазанов, Микола Мельник.

Усі вони з різних міст України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Херсон, Харків, Кривий Ріг, Гусятин, Радехов, Бровари.

Їх менторами та наставниками будуть: Валентин Яроменко mark-sales.com, Антон Волнянський volnyanskyy.com, Ганна Петрова​ StartUp.ukraine.com, Світлана Бережна btime.com.ua, Сергій Буханець sbm.holdings, Даніїл Тонкопій ua.delfast.co/, Олександр Лук’янов ffc.expert, Євгеній Гетманчук getmanchuk-group.com.

Перша робоча сесія та знайомство переможців із менторами відбулася 20 жовтня в ТРЦ «Україна» в просторі HUB4You. Наступна зустріч відбудеться в листопаді. Саме тоді фіналісти пройдуть перший інтенсив, почнуть працювати з менторами особисто.

Випуск першої хвилі ІнКУБатора планується в квітні 2017 року.