Керівник онлайн-сервісу електронного документообігу “Вчасно”.
Невдовзі обов'язкове використання печаток на офіційних документах буде скасовано. Адже 19 липня 2017 року набуде чинності Законом України № 1982-VIII «Про внесення змін в деякі законодавчі акти України щодо використання печаток юридичними особами і фізичними особами-підприємцями». Що це означає для бізнесу і як гарантувати справжність документів — зараз з’ясуємо.

Зрада чи перемога?

Перемога. По-перше, скасування вимоги обов'язкового використання печатки спрощує адміністрування документів для бізнесу. По-друге, наближує нас до міжнародної практики та водночас підштовхує українські підприємства до використання електронних документів.

Як захистити документи?

Бізнес постає перед завданням: як упевнитись у тому, що підпис на документі, що надійшов від вашого партнера, дійсно належить уповноваженій особі, а не підроблений шахраями. Цю проблему вирішують документи, підписані ЕЦП (електронно-цифровим підписом), адже ЕЦП -- це аналог власного підпису відповідальної особи. Більше того, електронний документ, підписаний у відповідності з вимогами законодавства, має таке ж значення, що і паперовий документ. Про це йдеться в законі України «Про електронні документи та електронний документообіг» і в законі «Про електронний цифровий підпис».

Де отримати ЕЦП?

Слід звернутись до сертифікованих організацій – АЦСК (акредитований центр сертифікації ключів, актуальний перелік), які генерують ключі ЕЦП для певного співробітника певного підприємства. При видачі ключів АЦСК обов’язково перевіряє, чи є ця особа співробітником підприємства, чи має вона право на підписання документів від імені та за дорученням підприємства. Таким чином документ, що підписаний за допомогою ЕЦП, однозначно ідентифікує і особу, яка підписала документ, і підприємство, яке уповноважило особу підписувати документи.

Як перевести компанію на електронний документообіг?

Найпростіше – за допомогою сучасних і простих у користуванні сервісів електронного документообігу, зокрема, «Вчасно». Реєстрація компанії займає кілька хвилин. Сервіс не тільки допоможе легко підписати та обмінятись документами з контрагентами, а й ще перевірить онлайн чи дійсний ЕЦП вашого контрагента і чи належить він підприємству, з яким ви підписуєте документ. За умови правильного зберігання власником секретного (особистого) ключа, його підробка неможлива. Електронний документ також не можливо підробити: будь-які зміни, не несанкціоновано внесені в текст документу, будуть миттєво виявлені.
Рука на пульсі проекту. Урок управління проектами в стилі SCRUM Органы власти не знают, какими данными владеют Visotsky Consulting Kiev: несколько трюков для повышения продуктивности