Главная / Медиа-бизнес

Акторам, сценаристам, продюсерам: воркшопи та активності грудня

17.12.2018
кіношкола
Акторам, сценаристам, продюсерам: воркшопи та активності грудня

Для тих, кого цікавлять нові можливості в індустрії. Перелік найближчих активностей.

СЦЕНАРИСТАМ

«Поговоримо про натхнення та де його знайти, про те, як вашу ідею оформити у текст та про те, чому історія - понад усе», - говориться в описі заходу. Захід організовано Ukrainian Film School спільно з компанією Red Bull Вхід вільний за реєстрацією. До речі під егідою того ж спаринга діе конкурс хвилинних відео, переможці якого мають шанси відправитись у Лісабон, та отримати можливість зняти повний метр за підтримки Red Bull  

Адреса: «Арт-хаб» Укрпошти, Хрещатик 22, з 19.00 до 20.30

Персоніфікована аналітика, конкретно вашого твору від проффі індустрії. Серед експертів  Андрій Бабік (президент Гільдії сценаристів України, сценарист серіалів «нюхач», «Жіночий лікар», та ін); Іван Букрєєв (продюсер, директор каналу «НЛО»); Андрій Забіяка (продюсер, сценарист серіалів «Термін давності», «Заміж після всіх», «Ластівчине гніздо» та ін. ); Мирослава Хорошун (сценарист, режисер серіалів «Фактор Фелліні», «Інь, і що з цим робити»).

Якщо ви вже маєте ідею або ж навіть цілий проект для майбутнього фільму, то вам на. Експертна комісія, переглянувши вашу презентацію, допоможе виявити в проекті слабкі місця та необхідні доопрацювання.

Подача заявок на пітчинг коштує 500 грн. Адреса: Саксаганського, 32. З 18 до 21.00  Детальні умови - на сторінці заходу в Фейсбуці https://www.facebook.com/events/2223424721265207/?active_tab=about.

АКТОРАМ

Цікава можливість акторів що тільки починають свій шлях. Для участі потрібно зняти коротке чорно-біле відео на 40-50 секунд, та надіслати режисерові. Найкраще з надісланого буде опубліковано на сторінках Любомира у Фейсбуці та Інстраграмі до 15 лютого. Переможці проб що будуть обрані за результатами глядацького голосування (кількість лайків), получать цікаві презентаційні можливості, звязки Любомира з кастинг-агенціями Голівуду відомі.

ПРОДЮСЕРАМ

    • 18 грудня КІНОФОРУМ «EURIMAGES. ПЕРСПЕКТИВИ ТА МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ»

До програми кінофоруму увійшли виступи спікерів, які представлять досвід Eurimages у міжнародному партнерстві. Також створено спеціальну програму з індивідуальним підходом до індустрії в Україні: для виробників, дистрибуторів та учасників кіноринку. Сесії форуму:

• Європейська конвенція та Фонд копродукції «Єврімаж»: правова структура;
• Критерії відбору; процес подання заявки (форми, документи та додатки), терміни тощо;
• Процес підготовки конкурентної заявки проекту: угоди про підтримку та оплату; бухгалтерський облік, звітність та повернення фінансової підтримки;

10:00, ТРЦ Ocean Plaza, кінотеатр CINEMA-СІТІ (кінозала 1), (вул. Антоновича, 176). Форум проходить на безоплатній основі за попередньою реєстрацією 

Отже, нові активності – нові можливості у Новому Році. Бажаємо усім успіху та натхнення і ДИВИМОСЬ УКРАЇНСЬКЕ!


28 февраля состоится практикум «Управление финансами для собственников бизнеса» от компании «Бизнес-Конструктор» Эффективными управленцами не рождаются: 5 февраля стартует двухмесячная программа подготовки исполнительного директора Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами»