Главная / Медиа-бизнес

BOX&OFFICE 5 на Skrypin.ua: "Гуцулка Ксеня" з Юріем Володарським

29.03.2019
КІНОІНДУСТРІЯ
BOX&OFFICE 5 на Skrypin.ua: "Гуцулка Ксеня" з Юріем Володарським
У чому місія кінокритики, і яка її роль у формуванні сучасної національної кіноіндустрії? 7 березня в Україні відбулась чергова кінопрем’єра! Український фільм-мюзикл «Гуцулка Ксеня» Олени Дем'яненко, вийшов у широкий прокат. 

Для проекту "Box&Office" - це прекрасний привід поспілкуватися з представником спільноти кінокритиків. А для широкої аудиторії можливість почути не тільки профільну думку про картину, а й зрозуміти специфіку кінематографічної камасутри між митцями, і тими, хто про них пише, бо любов між ними висока, трагічна, а головне нескінченна, як сподіваємося, і український кінопроцес. 

У гостях у Параски Хілтон і Сергія Набок, літературний і кінокритик Юрій Володарський. Тож дивіться програму і українське кіно...
28 февраля состоится практикум «Управление финансами для собственников бизнеса» от компании «Бизнес-Конструктор» Эффективными управленцами не рождаются: 5 февраля стартует двухмесячная программа подготовки исполнительного директора Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами»