MUSTSEE: «День Перемоги» Сергія Лозниці в мережі «Планета кіно»

MUSTSEE: «День Перемоги» Сергія Лозниці в мережі «Планета кіно»

Про прокат документалок у нас активно не пишуть. Тим більше, коли це не оптимістично-комедійний і не розважальний формат. Проте сьогоднішня документалістика в Україні - це не просто відображення реалій, - це можливість побачити і усвідомити, чого нам вдалося уникнути, з якого внутрішнього Мордора реально вибратися.

До 7.11 у нас з вами ще є можливість побачити на великому екрані «День Перемоги» Сергія Лозниці - повнометражну документальну кінохроніку «великоросійського» Дня Перемоги в берлінському Трептов-парку.

ігор грабович: "На відзначення дня Перемоги з’їжджаються різні люди, проте всі вони об’єднані однією метою та однією ментальністю. Це радянські люди, які мислять себе громадянами великої радянської (тепер уже віртуальної) країни, імперії, чиє існування, як їм видається, сповнене високої місії – і в минулому, і в теперішньому, і в майбутньому. Люди, які прийшли святкувати день Перемоги у Трептов-парк, опинилися в Позачассі, у певному сакральному місці, де вони можуть творити свої ритуали, закликані оживити радянську імперію хоча би на кілька годин".

Найближчі дні картину можна побачити в мережі кінотеатрів "Планета Кіно":

ЛЬВІВ ПЛАНЕТА КІНО (Львові King Cross Leopolis) Львів, вул Стрийська 30
ЛЬВІВ ПЛАНЕТА КІНО (ТРЦ «Forum Lviv») Львів, вул Під Дубом 7А
ОДЕСА ПЛАНЕТА КІНО (ТРЦ City Center Котовський) Одеса, вул. Затонського 32
СУМИ ПЛАНЕТА КІНО (ТРЦ Мануфактура) вул. Харківська 2/2
ХАРКІВ ПЛАНЕТА КІНО (ТРЦ "Французький Бульвар") вулиця Академіка Павлова, 44Б 

КИЇВ ПЛАНЕТА КІНО, РЦ Блокбастер Степана Бандери проспект, 34В

Дякуємо власникам мережі за цю можливість і…

ВСІМ ДИВИТИСЬ УКРАЇНСЬКЕ КИНО! J


BOX&OFFICE 5 на Skrypin.ua: "Гуцулка Ксеня" з Юріем Володарським Лауреаты Оскара-2019: список победителей премии BOX&OFFICE 3 на Skrypin.ua: як побудувати кінозал з нуля