Держкіно фінансує: 1 млн на короткий метр «Чужий» та 24 млн на трагікомедію «Незвичайні грецькі похорони у Карпатах»

кінопроцес
Держкіно фінансує: 1 млн на короткий метр «Чужий» та 24 млн на трагікомедію «Незвичайні грецькі похорони у Карпатах»

Днями стало відомо про початок виробництва одразу двох українських фільмів, за підтримкою Держкіно.

24 млн з 32 млн грн бюджету перерахують на виробництво комедійної стрічки Григоріса Карантинакіса «Незвичайні грецькі похорони у Карпатах» (компанії «Інсайт Медіа»), про юнака з Греції, який виконуючи останню волю померлої матері відправляється в Українські Карпати, аби провести тиждень зі своїм дідом Олесем, якого ніколи до цього не бачив. Поїздка стає не менш серйозним випробуванням для грецького Алексіса, ніж для його італійського колегі з успішного копродакшену  «Ізі» виробництва компанії Fresh Production.

До сценарію доклався Заза Буадзе, продюсери Володимир Філіпов та Костас Кефалас, прем’єра стрічки запланована на весну 2020 року.

Психологична драма «Чужий»– є дебютною короткометражкою Святослава Пащука, що до цього як режисер створив теле-шоу «Народна зірка».

«Головна ідея мого фільму - це зображення проблем, що виникають в українських солдатів, котрі повертаються із зони АТО. Перед ними стоїть складне завдання – справлятись із посттравматичним синдромом та продовжувати нормальне життя», - зазначив режисер.

Картина стала переможцім 10-го конкурсного відбору Держкіно. Сума фінансової підтримки становить 1 млн грн при загальній вартості 1.3 млн. Продюсер стрічки – Олесь Янчук. Виробництво – на базі кіностудії Довженко. Реліз фільму запланований на літо 2019 року.

Тож чекаємо на новини з кіномайданчиків про зйомки стрічок і ДИВИМОСЬ УКРАЇНСЬКЕ!


Кращий докфільм України: "Будинок "Слово"" знову в кінотеатрах BOX&OFFICE 5 на Skrypin.ua: "Гуцулка Ксеня" з Юріем Володарським Лауреаты Оскара-2019: список победителей премии