До прокату готові: Ромком «Я, ти, він, вона», кіноальманах «Двері», та «Сквот32»

кінореліз
До прокату готові: Ромком «Я, ти, він, вона», кіноальманах «Двері», та «Сквот32»

Останні дні Пилип Іллєнко, та керівництво нашої поважної кіноінституціі цілком проводять у залі переглядів. Завершено одразу кілька кінострічок створених за підтримки Держкіно.

 • До кіноальманаху "Двері" від «Fresh Production Group», увійшли 11 короткометражних фільмів знятих за сценаріями переможців першого конкурсу "СВОЄ КІНО", що започаткований  у листопаді 2016 року за продюсерської підтримки Андрія Різоля, у рамках соціального комунікаційного проекту "Дивись українське - твори своє майбутнє".

Подати заявки на участь у проекті могли не лише професійні сценаристи, а й аматори. Головною умовою було те, що головним героєм сценарію чи ідеї фільму мала бути ініціативна людина, котра живе ідеями прогресивного майбутнього України.

Всього на конкурс було подано понад 500 заявок. До шорт-ліста сценаріїв увійшло 20 найбільш цікавих, з яких 11 отримали фінансову можливість екранізувати свою роботу. Сума держпідтримки проекту становить 2.9 млн.грн при загальній вартості виробництва 5.8 млн.


Серед переможців, чиї фільми стали частиною кінозбірки:

   1. «Ліфт», режисер та автор сценарію Михайло Іллєнко;
   2. «Паперове серце», режисер Олесь Санін, автор сценарію Ольга Калуга;
   3. «Моно», режисер Андрій Дончик, автор сценарію Євгенія Бабенко;
   4. «На краю», режисер Олександр Ітигілов, автор сценарію Микола Терещенко;
   5. «Інклюзія в школі», режисер Оксана Тараненко, автор сценарію Олена Осмоловська;
   6. «Урок», режисер та автор сценарію Михайло Іллєнко;
   7. «Янгол», режисер Володимир Луцький, автор сценарію Софія Столярова;
   8. «Прощена неділя», режисер Олександр Кириєнко, автор сценарію Тетяна Бондар;
   9. «Дякую!», режисер та автор сценарію Максим Люков;
   10. «Серцеїдка», режисер та автор сценарію Олександра Бровченко;
   11. «Двері», режисер Наталія Давиденко, автор сценарію Василина Дротяк.

 • Ще один проект, робота над яким завершилась цими днями - повнометражний ігровий дебют Олесандра Лідаговського "Сквот32"  Garnet International Media Group про історію дівчини-фотографа, котра потрапляє до старовинного київського будинку, що назавжди змінить її життя.

Над фільмом працювала справжня зіркова команда: Оператор-постановник – Володимир Іванов, ( короткий метр «Крос», 2011, Марини Вроди, що отримала «Золоту пальмову гілку» Каннського кінофестивалю). Продюсер - Андрей Ермак, (українсько-словацька стрічка «Межа», призер Міжнародногог кінофеста у Карлових Варах). А головну роль у картині виконала відома акторка Анна Адамович

Стрічка стала однією з переможців 10 конкурсного відбору Держкіно і отримала фінансову підтримку в 10 млн. грн при загальному бюджеті 12,5 млн. 

 • Ну і комедійним завершенням року став ромком «Я, ти, він, вона» Володимира Зеленського, за сценаріем Олександра Щура і Станіслава Зубрицького. У продюсерах, команда Кварталу 95 –з Андріем Яковлевам, та братами Шевір.
У головних ролях історії про специфічне відновлення романтичних відносин: Володимир Зеленський і Настя Коротка. Їхніх альтер-его зіграли Надя Дорофєєва і Євген Кошовий. В зірковому супроводі: Ольга Сумська, Станіслав Боклан, Оля Полякова, Тамара Яценко, Сергій Бабкін і Юрій Ткач. Саундтрек до фільму від гурту «Антитіла» вже місяць як радує глядачів ю-тьюбу

Картина стала одним з переможців Десятого конкурсного відбору, отримав державну підтримку на суму 17,6 млн. грн. при загальній вартості у понад 35 млн.
Прем’єра картини вже за три тижні – 27 грудня.

Тож напередодні новорічних свят, є на що йти до кінотеатрів та ДИВИТИСЬ УКРАЇНСЬКЕ!


Театральна ревізія: сезон 2018-2019 Кращий докфільм України: "Будинок "Слово"" знову в кінотеатрах BOX&OFFICE 5 на Skrypin.ua: "Гуцулка Ксеня" з Юріем Володарським