Главная / Медиа-бизнес

Другий тизер Свінгерів: 10 000 переглядів за кілька днів

24.12.2018
кінореліз
Другий тизер Свінгерів: 10 000 переглядів за кілька днів

Поки шанувальники комеді що вже оцінили «секс» від Притули, збираються 27.12 на «любов» від Зеленского, до прокату готується черговий секс-лікбез від бригади досвідчених Свінгерів. 

І хай критики змагаються в ступенях відвертого естетизму, у своїх кіноескападах, а поціновувачі сексу на чотирьох та більше, ще на початку року зірвали бокс-офісний джек пот зі "Свингерами 1", вже готуються до підкорення наступної секс-… соррі – бокс-офіс Говерли Першого березня.

У всякому разі другий трейлер відвертого кіноопусу про то, як Оля Полякова і Дзідзіо займаються… мистецтвом, передивилися вже більш 10 000 глядачів. А ми ж вами знаємо, ще 10 млн 990 тыс переглядів ролику (як у «найкращого дня» з Потапом і Винником), і стрічці можна буде гарантувати збори «Скаженого весілля» навіть без Винника, і «кунілінгуса з Динею».

Тож оцінюємо Тизер 2 виключно з точки зору великого кіномистецтва, і не забуваємо що цими вихідними, крім передноворічного авралу, нас чекає прикольний "S Миколай" від Семена Горова для діточок, вусатий і красивий в «Я, Ти, Він, Вона» Зеленський для жінок, і ліквідація секс безграмотності у «Секс, і нічого особистого» для всіх інших. Бо до Свінгерів, Пані й Панове, треба готуватись серйозно.

Тож вимикаємо пиво, політику і футбол, закочуємо рукави і ДИВИМОСЬ УКРАЇНСЬКЕ!  


28 февраля состоится практикум «Управление финансами для собственников бизнеса» от компании «Бизнес-Конструктор» Эффективными управленцами не рождаются: 5 февраля стартует двухмесячная программа подготовки исполнительного директора Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами»