Головну героїню байопіку «Леся Українка. Узлісся» зіграє Дар’я Полуніна

кінопроцес
Головну героїню байопіку «Леся Українка. Узлісся» зіграє Дар’я Полуніна

Триває робота над кінопроектом про життя та долю легендарної української письменниці і поетеси Лесі Українки. 

Продюсери проекту Юлія Синькевич (JS Films, генеральний продюсер Одеського міжнародного кінофестивалю), і Марія Москаленко (FX FILM Georgia) залучили до створення  картини прекрасну режисерку і сценариста з Грузії Нани Джанелідзе, серед робіт якої сценарій легендарного «Покаяння» Тенгіза Абуладзе, (1987), що задобув Гран-прі Канн і номінацію на «Золотий глобус» у категорії «Кращий фільм іноземною мовою». 

Автор сценарію Олександра Лавренчук (автор кількох поетичних збірок та сценаріїв для телепроектів). А кілька днів тому ми побачили і перші фото зі зйомок тизеру картини. Тож стало зрозуміло, що головну героїню зіграє Дар’я Полуніна, вже відома професійній і глядацький аудиторії по ролях у «Кров’янці» Аркадія Непиталюка (Золота Дзиґа-2016), акторській роботі у короткометражній стрічці "Сашка" (премія кінофестивалю "Spektrum" (Польща) та дебюту у повному метрі Анатолія Матешко - “Фостер і Макс”.

Нана Джанелідзе розповідає, що «Даша зачарувала мене зразу - в неї є щось привабливе, не класичне, але вражаюче, неземна краса. Усі, про кого я думала до цього, разом щезли поряд з нею. Ще на репетиціях вона змогла зробити образ Лесі тривимірним, дуже добре влилася у ту епоху. Я вважаю, що вона - актриса, у якої велике майбутнє», - впевнена режисерка.

Кіноспільнота з натхненням сприйняла перші фото, та вибір акторки на таку знакову роль, і вже чекає на відео. Робота над картиною, що здійснюється за пидтримки  Українського культурного фонду продовжується. Підготовка до знимального процесу йде повним ходом. Прем’єра картини запланована на 2019 рік.

Тож любуємось на витонченні, незвичайно атмосферні фото і… ДИВИМОСЬ УКРАЇНСЬКЕ!


Театральна ревізія: сезон 2018-2019 Кращий докфільм України: "Будинок "Слово"" знову в кінотеатрах BOX&OFFICE 5 на Skrypin.ua: "Гуцулка Ксеня" з Юріем Володарським