Готується до прокату нова стрічка «АНТОН», номінанта на Оскар Зази Урушадзе

кінореліз
Готується до прокату нова стрічка «АНТОН», номінанта на Оскар Зази Урушадзе

Завершено виробництво історичної драми «Антон» Зази Урушадзе , що створювалась у міжнародній копродукції України, Грузії, Литви та США.

Стрічка є екранізацією романа «Антон, його друг і російська революція» канадського письменника з нащадків німецьких поселенців колонії Гільдендорф на Одещині. В історії йдеться про постреволюційні часи громадянської війни 1919рр і дружбу двох маленьких хлопчиків з різних громад, що допомагає їм вижити у важки часи лихоліття.

Режисером картини став грузинський режисер Заза Урушадзе, чия військова драма «Мандарини», стала номінантом на Оскар за кращій фільм на іноземній мові у 2015рр. Основні сцени фільму знімались поблизу селища Стара Еметівка Одеської області, де на початку минулого століття, дійсно жили німецьки колоністи. Місцеві жителі не лише допомагали у зйомках, а й самі знімалися у деяких епізодах. Також творці картини багато консультувалися з фахівцями Українського інституту національної пам’яті, намагаючись максимально відтворити історичну атмосферу того часу.

Автори сценарію картини - Дейл Ейслер, Заза Урушадзе, Вадим Єрмоленко. Продюсери - Мірза Давітая (Georgian International Films, Грузія), Кестутіс Драздаускас (ARTBOX, Литва), Френк Майор (США), Володимир Філіппов, Алла Овсяннікова, Андрій Суярко, Олександр Коваленко ("ІнсайтМедіа" Україна). Картина стала одним з переможців Дев’ятого конкурсного відбору ДержКіно, отримав понад 20 млн. грн. фінансової підтримки при загальной вартісті виробництва - 40,3 млн. Грн.

Попереду у картини промо-кампанія, та фестивальний прокат. А ми з нетерпінням чекаємо на українську прем’єру та продовжуємо ДИВИТИСЬ УКРАЇНСЬКЕ!Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами» К "роттердамской" цене угля претензий нет, обвинение касается только расходов на транспортировку: НАБУ разъяснило позицию по делу "Роттердам +" Коломойський отримав необхідний для статусу олігарха елемент, – Бондаренко