КІНОІНДУСТРІЯ: «Мультиплекс» планує створити кінотеатр «на замовлення»

КІНОІНДУСТРІЯ: «Мультиплекс» планує створити кінотеатр «на замовлення»

Кожен раз, коли розмовляємо з продюсерами, та режисерами, що виходять у прокат з новими українськими фільмами, стикаємось з проблемою короткого прокатного періоду для вітчизняних картин, та незручністю сеансів. Власники кінотеатрів перестраховуються, і не ризикують робити довгу «розпис» картин. Їх можна зрозуміти, адже не завжди українське кіно приносить гарантовані прибутки.

Але в вочевидь і то, що запит на вітчизняне кіно зростає. Прекрасний системний вихід із ситуації  запропонували у  мережі кінотеатрів «Мультиплекс». Вони планують передбачити для глядачів можливість замовляти показ того чи іншого фільму.

Про це під час засідання круглого столу "ДержКіно" заявив директор мережі "Мультиплекс" Віталій Писаренко. Він розповів, що ідея виникла після того, як на підтримку словацько-українського фільму «Межа» була створена група у Фейсбуці, в якій бажаючі писали, у якому місті та в який час вони могли б подивитися цей фільм.

«Це буде платформа типу Kikstarter для фільмів, де ми зможемо набирати людей, які готові піти на конкретний фільм в конкретному місті в зручний для них час, і будемо організовувати для них покази», - пояснив Віталій Писаренко.

За його словами, платформу презентують у другій половині 2019 року. Тоді ж вона буде представлена на українському кіноринку та обговорена з представниками кіноіндустрії.

Нагадаємо, що раніше, представники холдингу «Мультиплекс» повідомили про вихід на фінішну пряму переговорів про відкриття кінозалу класу «Преміум» у ЦУМі на Хрещатику. Також в мережі почав працювати першій в Україні лоукостер-кінотеатр, з фіксованою ціною 50 грн. 

Гарні новин для кіноманів стає більше. Тож... УСІМ ДИВИТИСЬ УКРАЇНСЬКЕ КІНО! 

BOX&OFFICE 5 на Skrypin.ua: "Гуцулка Ксеня" з Юріем Володарським Лауреаты Оскара-2019: список победителей премии BOX&OFFICE 3 на Skrypin.ua: як побудувати кінозал з нуля