КІНОІНДУСТРІЯ: Зимовий Кіноринок 2018 продовжує прийом заявок

КІНОІНДУСТРІЯ: Зимовий Кіноринок 2018 продовжує прийом заявок

З 1 листопада розпочався прийом заявок на участь у Зимовому Кіноринку 2018, - одному з найбільш представницьких форумів української кіноіндустрії.

Захід організований Одеським кінофестивалем, проходить двічі на рік – влітку, під час кінофестивалю в Одесі, та взимку – у Києві, він є площадкою для спілкування та налагодження ділових, проектних зв'язків професійної спільноти.  На захід запрошуються представники кінотеатрів, дистриб’юторів, продакшенів, технічних і сервісних компаній.

Під час цьогорічного Зимового Кіноринку свої промоматеріали представлять компанії: Ukrainian Film Distribution, SVOEkino, «Артхаус Трафік» и «Вольга Україна», будуть презентовані проекти FILM.UA Group, Кинокомпанії MMD, «Дивись українське – твори майбутнє!», а такоже кращі українські проекти, створені у Work in progress Одесского международного кинофестиваля. В рамках навчальної секції будуть представлені доповіді компаній Asia Cinema, Clever Business Management, «СінемаНекст Україна», «КІНОПРОКАТ Україна», «Кіносвіт Діджитал», «Реал Кіно».

Крім того, під час заходу працюватиме виставка товарів та обладнання для кінотатрів. На учасників чекають різноманітні презентації, покази, вечірки, та обговорення найважливіших питань сучасного українського кінематографу.

Кіноринок буде відбуватись у столичному «Сінема Сіті» (ТРЦ Ocean Plaza) з 12 по 14 грудня. 

З питаннямі та пропозиціями можно вільно звертатись до директора Киноринку ОМКФ Анні Мачух(a.machukh@oiff.com.ua) та координатору Максиму Шленчаку (m.shlenchak@oiff.com.ua).

Тож, активізуйтесь, якщо вам є, що розповісти і показати, або ви шукаєте нові контакти та ідеї у кіносфері. Заявку на участь можна подати до 11 грудня на офіційному сайті Одеського Міжнародного Кінофестивалю.

Ну і ВСІМ ДИВИТИСЬ УКРАЇНСЬКЕ КІНО! :)

BOX&OFFICE 5 на Skrypin.ua: "Гуцулка Ксеня" з Юріем Володарським Лауреаты Оскара-2019: список победителей премии BOX&OFFICE 3 на Skrypin.ua: як побудувати кінозал з нуля