Главная / Медиа-бизнес

КІНОФЕСТ: 3 грудня - старт заявок на “Золоту Дзиґу” Української кіноакадемії!

23.11.2018
КІНОФЕСТ: 3 грудня - старт заявок на “Золоту Дзиґу” Української кіноакадемії!

З оновленням Правління Української Національної Кіноакадемії, маємо цілу низку новин і дат. По-перше оприлюднено новий регламент Національної кінопремії України “Золота Дзиґа” згідно якому значно демократизована процедура подачі

Відтепер подавати претендентів на отримання премії у будь-яких номінаціях, можуть усі члени кіноакадемії, а не лише її правління, як це було раніше. Члени організації формують список номінантів із усіх фільмів, котрі відповідають регламенту. Правління ж може доповнити кожну номінацію одним учасником.

По-друге, визначені головні дати майбутньої кінопремії. Прийом заявок для участі стартує 3 грудня і триватиме до 21 січня. А вручатимуть премію 19 квітня 2019 року. 

Із цікавих нововведень регламенту можемо відмітити скасування норми участі в номінаціях лише тих стрічок, що подавалися на «Кращий фільм». Тепер не номіновані на «Кращій фільм» можуть претендувати на Дзиґу в інших професійних номінаціях. До речі, цього року до вже існуючих 16 номінацій додались дві нові: за Найкращу пісню та Найкращий монтаж.

Також до участі у конкурсі  допускаються повнометражні ігрові та анімаційні фільми, що були в українському прокаті не менше тижня в період з 1 січня до 31 грудня 2018 року; документальні фільми; ігрові та анімаційні короткометражки, що не менше тижня були в українському прокаті, або брали участь у фестивалях зі щорічною історією не менше, ніж 5 років та наявністю професійного журі.

Нагадаємо, Украінська кіноакадемія була зібрана у лютому 2017 року, за інициативи Одеського міжнародного кінофестівалю. Склад правління кіноакадемії (12 представників кіноіндустрії) було оновлено кілька тижнів тому. Головою був обраний кінокритик Володимир Войтенко.

Отже, з нетерпінням чекаємо оголошення номінантів, і... УСІМ ДИВИТИЧЬ УКРАЇНСЬКЕ КІНО!


28 февраля состоится практикум «Управление финансами для собственников бизнеса» от компании «Бизнес-Конструктор» Эффективными управленцами не рождаются: 5 февраля стартует двухмесячная программа подготовки исполнительного директора Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами»