Главная / Медиа-бизнес

КІНОРЕЛІЗ: «2020. Безлюдна країна» чорна комедія Корнія Грицюка в прокаті з 22 листопада

20.11.2018
КІНОРЕЛІЗ: «2020. Безлюдна країна» чорна комедія Корнія Грицюка в прокаті з 22 листопада

Чергова вітчизняна комедія у нашому прокаті. На цей раз псевдодокументалистика від «молодого та перспективного» Корнія Грицюка!

Сюжет відносить глядача в не такий вже й далекий 2020 рік. На цей час Україна підписала низку міжнародних договорів і українці отримали можливість безперешкодно перетинати кордони будь-якої держави. Чи варто дивуватися, що всі мешканці кудись виїхали. Фантасмагоричні події у фільмі зображуються крізь призму бачення канадського режисера, що виріс у сім’ї українських  мігрантів. Він приїжджає в Україну, аби дізнатися, як живуть люди, котрі залишилися вдома. Але вдома вже нікого нема…

Мок’юментарі – це новий для українського кінематографа жанр, в якому вигадані події представляються у вигляді документального фільму. В внаслідок, те, що відбувається на екрані зазвичай стає зразком соціальної сатири або чорного гумору, як у випадку з відомою Новозеландською комедією «Реальні упирі».

В Україні, чорного гумору вистачає й без упирів. У всякому разі повнометражну ігрову картину, Корній Грицюк зняв практично без бюджету. «Якщо я все правильно згадав, уся зйомка стрічки обійшлася мені в 200–300 доларів. Техніку в оренду ми не брали. У мого оператора, який працює на ТБ, була своя камера. Все інше ми шукали по знайомих», - говорить режисер, додаючи, що і на акторських гонорарах теж зекономили, бо ролі в картині зіграли друзі Корнія.

Тож, що вийшло з такої ідеї завдяки 86PROKAT можна буде побачити в кінотеатрах вже 22 листопада. 

Квитки на прем`єру стрічки, о 19:00 у Кінотеатр «Жовтень», де режисер представить картину особисто, можна придбати уже сьогодні за посиланням А 24 листопада з режисером можна буде поспілкуватись у Львові «2020: Безлюдна країна» за участю режисера К. Грицюка / Львів

Тож «ненудного» вам перегляду, і…  УСІМ ДИВИТИСЬ УКРАЇНСЬКЕ КІНО!


28 февраля состоится практикум «Управление финансами для собственников бизнеса» от компании «Бизнес-Конструктор» Эффективными управленцами не рождаются: 5 февраля стартует двухмесячная программа подготовки исполнительного директора Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами»