КІНОРЕЛІЗ: анімаційний фільм «Голодний дух» - про це неможливо забути…

КІНОРЕЛІЗ: анімаційний фільм «Голодний дух» - про це неможливо забути…

24 листопада у вікнах домів українських міст, тремтіли вогники свічок. Події 1932-33 стали страшною пам'яттю для багатьох сімей. Художне їх осмислення стає темою численних авторських висловлювань.

Анімаційний фільм «Голодний дух» студії "Animagrad", що було презентовано в рамках виставочного проекту «Гарет Джонс. Щоденник», це не тільки звернення до юних глядачів, це спроба описати великому світові страшну правду про найжорстокішу спробу знищення народу.

Головним героєм стрічки є маленька дівчинка. Майже всі діти з її вулиці померли від голоду. Смерть підібралася і до неї, прагнучи забрати із собою. Однак, добре серце незнайомого чоловіка, що віддав дівчинці окраєць хліба, врятував її від неминучої загибелі.

Автор сценарію: Алла Грицай, Режисер: Костянтин Федоров, Художник - постановник: Аліна Харченко, Композитор: Мілош Єліч, Продюсери: Олексій Толубко, Єгор Олесов

Студія "Анімаград" була заснована в 2012 році, входить до складу FILM.UA і створює полнометражні анімаційні проекти, що виходять у широкий прокат, такі як «Викрадена принцеса», «Мавка. Лісова пісня», та інші. Анімаційний фільм «Голодний дух», це спеціальний проект студії, що з емоціональної сторони розкриває підґрунтя національної трагедії українського народу.

Виставка «Гарет Джонс. Щоденник», присвячена діяльності Британського журналіста, що розповів світу про те, що бачив в українських селах та містах в страшних 1932-33. У 2019 році на екрани вийде історичний трилер «Гарет Джонс» польської режисерки Агнєшки Холланд, створений у копродукції України, Польщі та Великобританії, що відтворить події тих років.


BOX&OFFICE 5 на Skrypin.ua: "Гуцулка Ксеня" з Юріем Володарським Лауреаты Оскара-2019: список победителей премии BOX&OFFICE 3 на Skrypin.ua: як побудувати кінозал з нуля