Главная / Медиа-бизнес

КІНОРЕЛІЗ: «Гуцулка Ксенія» - модерновий мюзікл у стилі українського танго

16.11.2018
КІНОРЕЛІЗ: «Гуцулка Ксенія» - модерновий мюзікл у стилі українського танго

Кінокомпанія «Гагарін Медіа» завершила роботу над фільмом-мюзиклом «Гуцулка Ксенія» про кохання і пристрасть «у стилі українського танго» за два тижні до початку Другої світової війни.

Сюжет фільму відносить глядачів у 1939 рік, коли у карпатське селище Ворохта, прибувають колишні мешканці (а нині громадяни США), що мають на меті знайти наречену для молодого Яро. За умовами заповіту, хлопець зможе отримати мільйонний спадок, якщо одружиться на справжній українці.  Чи вдасться героям виконати свій план, якщо за два тижні на землі Західної України вторгнуться радянські війська?

Сценаристом та режисером фільму стала Олена Дем`яненко, відома кіноманам за стрічкою «Моя Бабуся Фанні Каплан», «F63.9 Хвороба кохання», «Завтра буде завтра», тощо. Автор стверджує, що «Гуцулка Ксенія» - не етнографічний фільм, а «іронічний мюзикл, орієнтований на найширшу глядацьку аудиторію».

Як і годиться фільму про інтернаціональне кохання, акторський склад теж підібрався міжнародний. Ролі у мюзиклі виконають: Варвара Лущик (Україна), Максим Лозинський (США), Олів'є Бонжюр (Бельгія), Ігор Цішкевич (США), Олег Стефан (Україна), фрік-кабаре «Дах Дотерс», за участі гурту DachaBracha.

Кінокартина здобула підтримку фонду Держкіно у сумі 23, 8 млн. гривень. Загальний бюджет фільму склав понад 47 мільйонів. Продюсери фільму – Dmitriy Tomashpolski і Олена Дем’яненко.

Стрічка має з'явитися на екранах уже навесні 2019 року. Тож чекаємо на музичну історію і... УСІМ ДИВИТИСЬ УКРАЇНСЬКЕ КІНО! :) 


28 февраля состоится практикум «Управление финансами для собственников бизнеса» от компании «Бизнес-Конструктор» Эффективными управленцами не рождаются: 5 февраля стартует двухмесячная программа подготовки исполнительного директора Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами»