КРИМ, як це було — показ 1 грудня на підтримку українських військових

КІНОРЕЛІЗ
КРИМ, як це було — показ 1 грудня на підтримку українських військових

У світлі останніх подій, українська кіноспільнота хоче підтримати українських військових, які захищають наш з Вами спокій, у ці скрутні часи.

1 грудня о 20:00 у київському кінотеатрі "Ліра" відбудеться безкоштовний показ документальної стрічки "КРИМ, як це було".

Це історія офіцерів, солдатів та матросів, які під час захоплення Криму не зрадили свою присягу на вірність народу України. Продовжуючи виконання своїх військових обов’язків на землі, морі та в повітрі, безпосередні учасники розповідають про окупацію українського Криму. 

Покази стрічки що створена Babylon'13 та DocNoteFilms, пройшли в Бельгії, Польщі, Ізраїлі, Німеччині, Канаді, Іспанії, Литві та Португалії. Режисер фільму: Констянтин Кляцкін, оператор - Володимир Усик, продюсер Олександра Братищенко.

Нині команда фільму намагається зв'язатися зі своїми героями. І організатори сподіваються, що вони прийдуть на зустріч із Вами 1 грудня о 20:00. Тож автори картини будуть чекати на вас в небайдужому кіноколі, щоб ще раз подякувати нашім військовим та підтримати їх.

Крім того з 29-го листопада по 2 грудня у київському кінотеатрі «Ліра» пройде к кінофестиваль фільмів відзнятих у столиці «Київ. З кінематографом у серці». Тож ті, кому цікавий «київський кінопогляд», на протязі чотирьох днів зможуть побачити документальні, та художні стрічки зняті в Києві і про Києв.

Розпочне фестивальну програму 29 листопада показ кіноновел, що увійшли до альманаху «Все починається в Києві». Також у програмі фестивалю  - дипломна робота оператора Юрія Іллєнка- «Прощавайте, голуби» (режисер Яків Сегель), Картина Валерія Балаяна «Віктор Некрасов», цікава у всіх сенсах кінострічка Корня Грицюка «2020. Безлюдна країна», та багато іншого

Тож  за  посиланням «КИЇВ. ІЗ КІНЕМАТОГРАФОМ У СЕРЦІ» ви можете глубинно зануритись у атмосферу кінокиїва, а ми бажаємо вам цікавих переглядів, і… 

УСІМ ДИВИТИСЬ УКРАЇНСЬКЕ КІНО!

BOX&OFFICE 5 на Skrypin.ua: "Гуцулка Ксеня" з Юріем Володарським Лауреаты Оскара-2019: список победителей премии BOX&OFFICE 3 на Skrypin.ua: як побудувати кінозал з нуля