Ромком Зеленського «Я. Ти. Він. Вона» — місяць до прокату

КІНОРЕЛІЗ
Ромком Зеленського «Я. Ти. Він. Вона» — місяць до прокату

Рівно за місяць 27 грудня в прокат виходить нова комедійна стрічка шоу-мена і майже Президента J Володимира Зеленського.

Як і в кожної серйозної сучасної української комедії в неї вже з’явилось два трейлери и модний саундтрек гурту "Антитіла".

В офіційному кліпі на пісню Lego кадри з кіноісторії про подружню пару, яка втратила пристрасть та захоплення один одним, зрештою вирішила розлучитися, однак суддя дала подружжю місяць на примирення. Чи зможуть Максим та Яна порозумітися та що їм для цього доведеться пережити?  Можемо частково побачити вже зараз.

За словами фронтмена гурту Тараса Тополі, Lego -  це не лише саундтрек до фільму. Це пісня, з глибоким патріотичним змістом. "Ця пісня – про нашу з вами країну, що переживає чи не найдраматичніший період своєї історії. Закрийте очі і уявіть що люди сходу і заходу співають її один одному. І десь всередині душі, попри всі чвари, кожен хоче зібрати цей наш спільний поламаний конструктор так, щоб настав мир і спокій", - прокоментував Тарас концепцію відеокліпа, якій за місяць передивилось біля 70 тисяч глядачів.

Нагадуємо картину разом знімають Володимир Зеленський та Дєвід Додсон, в головних ролях співачка Надя Дорофеева, дебютантка Настя Коротка, та досвідчений Євген Кошовий, бюджет картини 35,9 млн грн (з яких 17,6 млн грн. – підтримка ДержКіно), українській дистриб’ютор B&H готує картину до прокату с 27 грудня.

Тож, готуємось до зустрічі з особистим та прекрасним, і…

 УСІМ ДИВИТИСЬ УКРАЇНСЬКЕ КІНО! J

BOX&OFFICE 5 на Skrypin.ua: "Гуцулка Ксеня" з Юріем Володарським Лауреаты Оскара-2019: список победителей премии BOX&OFFICE 3 на Skrypin.ua: як побудувати кінозал з нуля