Главная / Медиа-бизнес

КІНОРЕЛІЗИ ЛИСТОПАДА: «Король Данило» - українська історія у форматі action

15.11.2018
КІНОРЕЛІЗИ ЛИСТОПАДА: «Король Данило» - українська історія у форматі action

Історичний бойовик Тараса Химича про подвиги, втрати та перемоги одного з легендарних правителів Київської Русі готується до виходу у прокат.

Сюжет фільму відносить глядача у далекий 1238 рік, коли Київська Русь потерпала від навал кримського хана Батия. Князь Данило Галицький, завоювавши примарний замок таємного братства і взявши в заручники магістра, вирішує взяти його в союзники. Магістр попереджає про атаку, яку готує хан Батий і дає поради, як відвернути навалу. Однак, галицькі бояри не дуже хочуть війни з кримським ханом і готові домовитися з ним, аби тільки продовжувати й далі спокійно вести свої справи…

Повнометражна художня стрічка вже друга в творчості режисера. У 2016 рр він зняв історичну драму «Жива», про протистояння МГБ і УПА у 50-х роках. Як і в першій картині, режисер виступає також оператором і сценаристом фільму (продюсер Олеся Галканова-Лань). Прокатувати картину компанія-продакшн «Invert pictures» планує самостійно. У 2016-м показ на 20 екранах в обмеженому прокаті мережі «Планета кіно», приніс близько 2 млн. грн. бокс-офісу, при витратах 2.5 млн.

Цього разу кошти на кінострічку планували збирати на краудфандінгових платформах, однак при заявлених 4 млн грн. бюджету, скоригована сума, що зібрана влітку 2017гг. на платформі «На Старті» («Na-Starte») склала 100 тис. грн. 120 тис. гривень додала адміністрація Львівської області, 50 тис. гривень LvivFilmCentre. Держкіно і Мінкульт участі у фінансуванні не приймали. Тем не меньше для зйомок фільму спеціально було побудоване міфічне місто Холм, виготовлена зброя та пошито понад 200 комплектів костюмів.

У прокат картина виходить 22 листопада. Уже розписані сеанси в мережі «Планета кіно», кінотеатрі «Ліра». Допрем'єрний показ відбудеться 20 листопада.

Бажаємо авторам позитивної прокатної історії. Вітчизняні історичні картини в наших кінотеатрах штучні.

Ну і... ВСІМ ДИВИТИСЬ УКРАЇНСЬКЕ КІНО! J

28 февраля состоится практикум «Управление финансами для собственников бизнеса» от компании «Бизнес-Конструктор» Эффективными управленцами не рождаются: 5 февраля стартует двухмесячная программа подготовки исполнительного директора Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами»