Главная / Медиа-бизнес

КІНОРЕЛІЗИ вихідних: «Король Данило» та «2020. Безлюдна країна»

23.11.2018
КІНОРЕЛІЗИ вихідних: «Король Данило» та «2020. Безлюдна країна»

Як приємно писати… цими вихідними у кінотеатрах України дві нові вітчизняні кінострічки.. На широкий екран вийшли історичний екшін Тараса Химича «Король Данило» та сатиричне мок’юментарі «2020. Безлюдна країна» Корнія Грицюка.

Історична сага  Тараса Химича «Король Данило» на тлі батальної історії ХІІІ ст, розповість про славетну українську історію, оповиту загадковими, а подекуди містичними подіями. Розповідь про відвагу та кохання, дружбу  та зраду, доповнена прекрасними бойовими сценами та мужніми торсами красивих українських чоловіків. Тож картина Тараса не залишить байдужими, ні українських глядачів, ні глядачок.  Вражаючі спецефекти забезпечать відчуття повного занурення. Чого варте лише спеціально побудоване для зйомок міфічне місто Холм, і понад 200 комплектів оригінальних костюмів цієї доби.

У фантасмагорії  «2020. Безлюдна країна», Корній Грицюк, вирішив пофантазувати про майбутнє України у дещо іронічній формі. Отже, на екранах 2020 рік. Підписання договорів з рядом розвинутих країн дозволило українцям безперешкодно перетинати кордони. І Канадський режисер, що приїхав в Україну, щоб дізнатися чи щасливі в нас люди, людей в країні не бачить… зовсім...  Стрічка, відзнята практично без бюджету, силами знімальної групи, але повний метр першої національної мок’юментарі, вартий на те, щоб піти у кіно, і посміхнутися іронічній спроможності режисера.

Тепер ви знаєте, що робити цими вихідними, а ми ж тільки натякнули: 

УСІМ ДИВИТИСЬ УКРАЇНСЬКЕ КІНО!  


28 февраля состоится практикум «Управление финансами для собственников бизнеса» от компании «Бизнес-Конструктор» Эффективными управленцами не рождаются: 5 февраля стартует двухмесячная программа подготовки исполнительного директора Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами»