Главная / Медиа-бизнес

Комедійний батл: "Секс і нічого особистого" на другому місці по зборах після «Скаженого весілля»

26.12.2018
боксофіс
Комедійний батл: "Секс і нічого особистого" на другому місці по зборах після «Скаженого весілля»

За перший вікенд прокату ромком Ольги Ряшиної "Секс і нічого особистого" зібрав більше 11 млн грн. у прокаті. Картина, яку вже подивилось більше 120 тисяч глядачів, вийшла на друге місце по зборах перших вихідних серед вітчизняних комедійних стрічок.

  • «Скажене весілля» - рекордсмен цього року, зібрало за перший тиждень 13.1 млн грн з показів на 150 єкранах.
  • На третьому місці першого сексуально-комедійного вікенду - «Свінгери» що у постноворічний тиждень 2018 зібрали $382,913 з 227 екранів.
  • Четверта позиція у Dzidzio перший раз 8.2 млн (248 екранів).

Тож можемо привітати режисера та продюсорську команду Star Media - Влада Ряшина та Юрія Мінзянова з потужним результатом, і вже чекаємо на другий передноворічний тиждень, коли глядачі будуть обирати між сценарним секс-дебютом Сергія Притули і продюсерсько-режисерским Володимира Зеленського з ромкомом «Я ти, він, вона».

У будь-якому випадку, бокс-офісні новини наприкінці року тішать. Такими темпами у індустрії е шанс перетнути касовий бар'єр у 200 млрд грн зборів вітчизняного кіно у цьому році…

Тож вже завтра до комеді-батла приєднується команда 95-кварталу. Ми з вами порівнюємо результати і ДИВИМОСЬ УКРАЇНСЬКЕ!28 февраля состоится практикум «Управление финансами для собственников бизнеса» от компании «Бизнес-Конструктор» Эффективными управленцами не рождаются: 5 февраля стартует двухмесячная программа подготовки исполнительного директора Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами»