Главная / Медиа-бизнес

Кому «Золотий Дюк»? Розпочато прийом заявок до конкурсних програм ювілейного ОМКФ

20.12.2018
кінофест
Кому «Золотий Дюк»? Розпочато прийом заявок до конкурсних програм ювілейного ОМКФ

Стартував прийом заявок на участь у Національній та міжнародній конкурсних програмах ОМКФ, який пройде з 12 по 20 липня 2019 року.

«Щороку до конкурсних та позаконкурсних програм ми відбираємо найкращі зразки сучасного світового кінематографу. – розповідає продюсерка кінофестивалю Юлія Сінкевич - Але цьогоріч перед нами стоїть завдання - представити глядачеві ОМКФ картини, кожна з яких гідна звання переможця ювілейного, десятого Одеського кінофестивалю»

Взяти участь у Міжнародній конкурсній програмі фестивалю можуть ігрові фільми, виробництво яких було завершено до 1 січня 2018 року, але вони не мали прем’єрних показів на території України до початку фестивалю.

До участі у Національній програмі допускаються ігрові та неігрові фільми будь-якого жанру та тривалості (повнометражні та короткометражні), які були створені до 1 січня 2018 року на території України або за участю України.

У номінації «Європейський документальний фільм» можуть бути представлені стрічки, виготовлені у Європі або у міжнародній копродукції.

До того ж в рамках Десятого Одеського кінофестивалю з’явиться нова номінація – «Приз глядацьких симпатій», - що буде вручений в Національній конкурсній програмі. Переможець у цій номінації отримає 60 тис. грн.

На цьому фестивалі ми продовжимо відкривати глядачу міжнародне та українське кіно у всьому його розмаїтті: різні формати і жанри (художні, документальні, анімаційні), різні хронометражі (повний і короткий метр), всі епохи (від класики німого кіно на Потьомкінських сходах до найсвіжіших прем’єр року). Ювілейний ОМКФ також відобразить всю історію кінофестивалю за 10 років, так само як і всю потужну історію світового кінематографа”, - зазначає програмний директор ОМКФ Антельм Відо 

Повний перелік вимог до заявок на участь у ОМКФ можна переглянути на офіційному сайті заходу.

Щоб подати заявку необхідно заповнити онлайн-форму та надіслати необхідні матеріали до 12.04.2019. За додатковими питаннями організатори радять звертатися електронною поштою: program@oiff.com.ua. І, як говориться, нехай переможе найсильніший!

Тож продовжуємо вболівати за вітчизняне у контексті світового та ДИВИТИСЯ УКРАЇНСЬКЕ!


28 февраля состоится практикум «Управление финансами для собственников бизнеса» от компании «Бизнес-Конструктор» Эффективными управленцами не рождаются: 5 февраля стартует двухмесячная программа подготовки исполнительного директора Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами»