Главная / Медиа-бизнес

Кращий докфільм України: "Будинок "Слово"" знову в кінотеатрах

31.05.2019
Кращий докфільм України: "Будинок "Слово"" знову в кінотеатрах
«Будинок “Слово”» повторно виходить у національний прокат. 
Найкращий документальний фільм України 2018-го року, за версією українських кіноакадеміків, 6-го червня знову вийде на широкі екрани.

Документальний повнометражний фільм Тараса Томенка «Будинок «Слово»» створений кінокомпанією Fresh Production Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно. 

Фільм «Будинок “Слово”» розповідає про один із найбільших злочинів радянської влади – знищення потужного мистецького руху, що виник в 20-30-их роках у Харкові. В 66-ох квартирах будинку з назвою «Слово» жили найвідоміші українські митці – письменники, поети, художники, режисери. Навмисно зібрану в одному місці інтелігенцію протягом кількох років було репресовано, розстріляно чи перетворено у співців партії.


Стрічку покажуть в кінотеатрах:

Київ:
- к-р «Жовтень» (6-19 червня); 
- к-р «Київ» (7-12 червня); 
- к-р «Ліра» (6-12 червня); 

Харків: 
- к-р «8 ½» (6-19 червня) Луцьк: 
- к-р «Адреналін» (6-12 червня); 

 Житомир: 
- Місцевий Навколокультурний Простір (10-12 червня). 

7 червня о 19.00 у Харкові в кінотеатрі «8 ½» та 8 червня о 17.00 у Києві в кінотеатрі «Жовтень» відбудеться перегляд фільму і спілкування з творчою групою. 

«Будинок “Слово”» отримав Третю національну кінопремію «Золота Дзиґа» в номінації «Найкращий документальний фільм». 

Режисер – Тарас Томенко, продюсери – Юлія Чернявська та Олег Щербина, сценаристи – Любов Якимчук і Тарас Томенко, композитор – Алла Загайкевич. 

Світова прем'єра «Будинку “Слово”» відбулась на 33-му Варшавському кінофестивалі, де стрічка була представлена в конкурсній програмі.  

27 жовтня 2017 року у Харкові пройшла національна прем'єра фільму. 

Міжнародним дистрибутором кінострічки є провідний сейлз-агент Journeyman pictures (Лондон).
28 февраля состоится практикум «Управление финансами для собственников бизнеса» от компании «Бизнес-Конструктор» Эффективными управленцами не рождаются: 5 февраля стартует двухмесячная программа подготовки исполнительного директора Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами»