Главная / Медиа-бизнес

Майже 62 млн. грн. Новий рекорд вітчизняного кіно у прокаті!

16.01.2019
боксофіс
Майже 62 млн. грн. Новий рекорд вітчизняного кіно у прокаті!

За 19 днів у вітчизняному прокаті, ромком Володимира Зеленського «Я, Ти, Він, Вона» зібрав 61 млн 881 тис. 802 грн. За майже 3 тижня новорічних свят стрічку подивилося 690 854 глядачів. 

Таким чином абсолютний рекорд що встановлено комедією «Скажене весілля» у 2018 році подолано. Нагадаємо, бокс-офіс стрічки Film.ua за 11 тижнів склав трішки більше ніж 55 млн грн.

По інформації  кінодистрибутора нового рекордсмена, компанії B&H Film Distribution Company, можливість побачити стрічку на великих екранах триватиме в нашіх глядачів як мінімум до кінця січня. Тож в української картини є всі шанси обійти у касових змаганнях американські блокбастери, подолавши до кінця показів позначку в 100 млн грн.

Що стосується міжнародного прокату, нашу стрічку вже дивляться у Казахстані, Литві та Латвії, а за кілька днів покази стартують в Естонії. В Росії за інформацією Держкіно України фільм демонструватися не буде!

Тож, радіємо касовім успіхам вітчизняного кіно, та ДИВИМОСЬ УКРАЇНСЬКЕ!


28 февраля состоится практикум «Управление финансами для собственников бизнеса» от компании «Бизнес-Конструктор» Эффективными управленцами не рождаются: 5 февраля стартует двухмесячная программа подготовки исполнительного директора Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами»