Митці, увага! Можливості копродукції, пітчинг сценаріїв та секрети скажених box-офісів

кіноіндустрія
Митці, увага! Можливості копродукції, пітчинг сценаріїв та секрети скажених box-офісів

Для тих, хто орієнтований на розвиток у сфері кіноіндустрії, - добірка від #МУВІМЕЙКЕР найбільш цікавих, та практичних заходів початку грудня:  

  • 6.12.2018 Копродукція і можливість виходу на Західні ринки.

Досвід взаємодії з західними партнерами від  Єгор Олесов - продюсера FILM.UA Group, CEO анімаційної студії Animagrad, що виводив на зовнішній кіноринок «Викрадену принцесу» - продаж у 50 країн, дистрибуція у Китаї с прокатом на 4500 екранів, а зараз працює над історичним трилером польської режисера Аґнешки Холланд, разом з польськими Film Produkcja, та британськими Boy Jones Films.

Зустріч відбудеться 6 грудня о 19:00 в арт-центрі Closer  в. Нижньоюрківська, 31, Київ. Вхід вільний. Попередня реєстрація, за посиланням 

  • 8.12.2018 Пітчинг сценарних заявок.

Якщо в вас є ідея серіалу, чи повного метра, але не має професійного партнера з яким можливо обговорити перспективи проекту, то це можливість для вас…

До складу експертної ради увійдуть: Андрій Бабік – президент Гільдії сценаристів України, автор сценаріїв серіалів «Жіночий лікар», «Нюхач», тощо;  Іван Букрєєв – директор каналу «НЛО»; Андрій Забіяка – продюсер, сценарист серіалів «Заміж після всіх», «Пограбування по-жіночому», «Ластівчине гніздо»; Мирослава Хорошун – режисер, сценарист фільмів «Фактор Філліні», «Інь та що з цим робити».

Організатори не обіцяють сто відсоткову екранізацію, але після компетентного розбору заявок, з вказівкою на проблеми і рекомендаціями як посилити і розгорнути ідею, перспектив для участі вашої заявки в національних та міжнародних конкурсах збільшиться.

Тож, привила подачі, і процедура за посиланням Вартість участі – 500 грн
Зустріч 8 грудня за адресою м. Київ, в. Саксаганського 32, оф. 4 о 16:00 Якщо ви знаходитесь не в Києві вам організують пряму трансляції у закритій групі ФБ.

  • 11.12.2018 «Секрети скажених back-офісів: просування українського кіно як воно є» 
Семінар від Поліни Толмачової, маркетинг та PR-директорки кінокомпанії  FILM.UA Group, що координувала промо-кампанію для двох українських рекордсменів прокату: «Скажене весілля» (касовий збір понад 54 млн. грн) та анімаційний фільм «Викрадена принцеса» (36 млн. грн).

Інформація про деталі промо-кампаній фільмів – від стратегії, плану, каналів комунікацій до бюджетів і списку партнерів, від одного з самих успішних промо-менеджерів у вітчизняній індустрії можливо допоможе вам спланувати ефективну промо-кампанію вашій стрічці.

Семінар відбудеться 11 грудня у приміщеннях FILM.UA Факультет, в. Закревського 22, Вартість участі у заході -1400 грн. Більше деталей та реєстрація – на сайті http://www.filmuafaculty.com

Тож не пропустить свій шанс удосконалити майстерність, та просунути новий кінопроект.

А усім, хто по ту сторону екранів радимо приДИВИТИСЬ до УКРАЇНСЬКОГО КІНО!Театральна ревізія: сезон 2018-2019 Кращий докфільм України: "Будинок "Слово"" знову в кінотеатрах BOX&OFFICE 5 на Skrypin.ua: "Гуцулка Ксеня" з Юріем Володарським