Multiplex: перший в Україні лоукостер-кінотеатр відкрито

Multiplex: перший в Україні лоукостер-кінотеатр відкрито

З 1 листопада п'ятизальнік «Multiplex» в київському ТРЦ «Караван», почав працювати в форматі «Лоукостер». 

УСІ КВИТКИ, в усі зали, на усі сеанси та місця коштують 50 грн. 

Крім того, УСІ Безалкогольні напої в торгівельних куточках кінокомплексу реалізовуються безлімітно. За 29 грн, ви купуєте перший стакан, і далі наповнюєте його, скільки забажаєте.

Подібні формати успішно працюють у багатьох країнах світу, проте в Україні, де вартість створення кінокомплексів непорівнянна з купівельною спроможністю глядачів, такий крок назустріч публіці здійснюють вперше. І якщо практика виявиться успішною, її, можливо, реалізують не тільки в столиці.

Нагадаємо, компанія "Мультиплекс" створена 15 років тому. Сьогодні в холдинг входять 24 кінотеатри (131 зал), які відвідують 25000 глядачів щодня.

До речі, сьогодні в «Каравані», крім вражаючого марвеловского «Венома», анімаційних релізів та страшилок Хеллоуїн, - дві вітчизняні комедії. Всього за 50 грн у вас буде сотня позитивних вражень від «першого разу» у DZIDZIO або «Скаженого весілля», та все це в легендарних «вібруючих» кріслах D-Box.

Якісного вам перегляду, вібрацій ... Ну й ВСІМ ДИВИТИСЬ УКРАЇНСЬКЕ КІНО!


BOX&OFFICE 5 на Skrypin.ua: "Гуцулка Ксеня" з Юріем Володарським Лауреаты Оскара-2019: список победителей премии BOX&OFFICE 3 на Skrypin.ua: як побудувати кінозал з нуля