Главная / Медиа-бизнес

Німецька режисерка розповіла аматорським театрам України про грантові можливості

27.08.2019
Німецька режисерка розповіла аматорським театрам України про грантові можливості
театральний оглядач, автор та ведучий інтернет-блогу "Театральна риболовля"
Німецька режисерка Марина Шубарт розповіла аматорським театрам України про грантові можливості.  

Перша офіційна подія Асоціації «Український незалежний театр» пройшла в Культурному центрі «Печерськ». 

Подія – перша, статус – міжнародний. На зустріч з німецькою режисеркою Мариною Шубарт зібрались представники незалежних театрів країни. Фокус-тема – «Міжнародні гранти для аматорських театрів України». 

На захід зареєструвалися 125 учасників, з яких прийшли 67 людей (практика передчасного повідомлення про неможливості відвідування заходу, можливо, ще попереду). 

 
Директорка Культурного центру «Печерськ» Влада Бєлозоренко та режисерка з Німеччини Марина Шубарт

У залі на Арсеналі, крім київських театральних діячів, були представники Одеси, Львова, Херсона, Чернігова, Винниці, Рівного, Кам’янця-Подільського та Харкова.  

Головні висновки – попереду кропітка та наполеглива робота. Ми слідкуватимемо за становленням молодої Асоціації та будемо долучатися до формування квінтесенції основних сходинок на шляху до розвиненого театру.

28 февраля состоится практикум «Управление финансами для собственников бизнеса» от компании «Бизнес-Конструктор» Эффективными управленцами не рождаются: 5 февраля стартует двухмесячная программа подготовки исполнительного директора Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами»