Главная / Медиа-бизнес

Німецька режисерка розповіла аматорським театрам України про грантові можливості

27.08.2019
Німецька режисерка розповіла аматорським театрам України про грантові можливості
театральний оглядач, автор та ведучий інтернет-блогу "Театральна риболовля"
Німецька режисерка Марина Шубарт розповіла аматорським театрам України про грантові можливості.  

Перша офіційна подія Асоціації «Український незалежний театр» пройшла в Культурному центрі «Печерськ». 

Подія – перша, статус – міжнародний. На зустріч з німецькою режисеркою Мариною Шубарт зібрались представники незалежних театрів країни. Фокус-тема – «Міжнародні гранти для аматорських театрів України». 

На захід зареєструвалися 125 учасників, з яких прийшли 67 людей (практика передчасного повідомлення про неможливості відвідування заходу, можливо, ще попереду). 

 
Директорка Культурного центру «Печерськ» Влада Бєлозоренко та режисерка з Німеччини Марина Шубарт

У залі на Арсеналі, крім київських театральних діячів, були представники Одеси, Львова, Херсона, Чернігова, Винниці, Рівного, Кам’янця-Подільського та Харкова.  

Головні висновки – попереду кропітка та наполеглива робота. Ми слідкуватимемо за становленням молодої Асоціації та будемо долучатися до формування квінтесенції основних сходинок на шляху до розвиненого театру.

Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами» К "роттердамской" цене угля претензий нет, обвинение касается только расходов на транспортировку: НАБУ разъяснило позицию по делу "Роттердам +" Коломойський отримав необхідний для статусу олігарха елемент, – Бондаренко