Главная / Медиа-бизнес

"ОДИН ВДОМА" ПО-НАШОМУ: Новорічний блокбастер Семена Горова в прокаті з 13 грудня.

11.11.2018
"ОДИН ВДОМА" ПО-НАШОМУ: Новорічний блокбастер Семена Горова в прокаті з 13 грудня.

З ким й чим в «КіноНовийРік»? Продовжуємо огляд сімейно-комедійних релізів вітчизняного кінопрокату.

Новорічні канікули почнуться з повернення режисера Семена Горова на Великі Екрани. Автор «Вечорів на хуторі біля Диканьки», «Божевільний день, або Одруження Фігаро», «Сорочинського ярмарку» та іншіх епохальних теле-мюзиклів дарує сімейної аудиторії нову традицію. На Святого Миколая, ми з сімейством ходимо ... у кіно ...

Першим, й сподіваємося традиційним, передноворічним кіно-екшеном стане комедійний блокбастер «Пригоди S Миколая», у яких наш головний празднічній Sупермен всіх врятує, примирить, подружить. І все це у компанії з чарівною сімейною парою: Машею Єфросиніною, й польським актором Пшемиславом Ціпріаньськім у ролі батьків юних Артема й Поли, що не гірше за зоряного Мак Калкіна «розберуться» з головним злодієм «Кабаном» (Василь Вірастюк).

Якщо додати до круто зверстаного сюжету прекрасну картинку, масу кумедних ситуацій, видовищних ефектів й трішки передноворічної магії, вийде чарівний привід всією сім'єю відправитися до Великого Екрану за атмосферою справжнього новорічного свята.

Знімається стрічка компанією «Big Hand Films», бюджет картини 38 млн (60% за підтримки Держкіно України), локальний дистриб'ютор - Кінокомпанія ММД.

З 13 грудня «Пригоди S Миколая» чекають на вас з дітлахами у празднічних кінозалах.

Ну і... ВСІМ ДИВИТИСЬ УКАЇНСЬКЕ КІНО!

28 февраля состоится практикум «Управление финансами для собственников бизнеса» от компании «Бизнес-Конструктор» Эффективными управленцами не рождаются: 5 февраля стартует двухмесячная программа подготовки исполнительного директора Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами»