Підтримка кінопроектів Держкіно і Українським Культурним Фондом: грантові можливості у грудні

кінополітика
Підтримка кінопроектів Держкіно і Українським Культурним Фондом: грантові можливості у грудні

Одразу кілька держінституцій повідомили про можливість надати фінансову підтримку на розвиток проектів у сфері кіно с заявками у грудні.

  • Державне агентство з питань кіно оголосило про початок прийому заявок на підтримку фестивалів та промо-заходов у 2019-му році. Затрати на проведення творчих зустрічей, презентацій, прем’єрних показів, рекламування та інших необхідних заходів, зокрема за участі творчих груп фільмів можуть бути покрити цілком, або частково.  При цьому розробникам надається повна свобода у виборі засобів для рекламування своїх проектів.

Для того, щоб отримати підтримку, необхідно до 25 грудня подати до Держкіно наступний перелік документів:

- заявка у довільній формі;
- концепція події або заходу, із зазначенням цільової аудиторії, приблизної кількості глядачів та очікуваного результату;
- проект програми події або заходу, із зазначенням часу, місця проведення та запрошених до виступу осіб, якщо такі є;
- кошторис події або заходу, із зазначенням лише прямих витрат;
- відомості про суб’єкта кінематографії.

Документи можуть подавати юридичні особи незалежно від форми власності, фізичні особи-підприємці та фізичні особи, які провадять діяльність у сфері кінематографії. Документи приймаються у паперовому вигляді за адресою: 01010, м. Київ, вул. Лаврська, 10 (429 каб.).

  • Крім того, Держкіно надає можливість розробникам представити свої роботи у Каталозі українських ігрових фільмів 2018/2019 рр., котрий готується до друку Film Industry Association Of Ukraine. Свої заявки на розміщення у каталозі можуть подати розробники повнометражних та короткометражних українських фільмів, що вийшли у 2018 році або перебувають на стадії work in progress.

Для включення у Каталог, необхідно до 7 грудня включно заповнити анкету на сайті та разом з додаковими матеріалами надіслати її на електронну адресу: info@fiau.com.ua.

Фахівці Фонду зроблять презентацію нових конкурсів культурно-мистецьких проектів (типи конкурсів, бюджет, обсяги грантів), представлять календар проведення конкурсів і оголосять дедлайни, критерії оцінювання та призначення фінансування.

Потенційні апліканти зможуть отримати відповіді на запитання: 

- хто може брати участь у конкурсах?
- які основні документи для подання на конкурс?
- як виглядає процедура подання документів?
- яким може бути бюджет проекту?
- які умови фінансування?
- які витрати є допустимими та недопустимими?
- як написати ідеальну комунікаційну стратегію?
Участь у заході безкоштовна, реєстрація до 7 грудня запосиланням

Тож активізуйте своїх продюсерів і кіно антрепренерів.

Піднімаємо нові кінопроекти і просуваємо разом «ДИВИСЬ УКРАЇНСЬКЕ!» 


BOX&OFFICE 5 на Skrypin.ua: "Гуцулка Ксеня" з Юріем Володарським Лауреаты Оскара-2019: список победителей премии BOX&OFFICE 3 на Skrypin.ua: як побудувати кінозал з нуля