Главная / Медиа-бизнес

«Позивний «Бандерас» у вільному доступі на MEGOGO до кінця грудня

27.12.2018
кіно на дивані
«Позивний «Бандерас» у вільному доступі на MEGOGO до кінця грудня

Військовий детектив Зази Буадзе на платформі MEGOGO можна подивитись всього за 1 гривню. Пробна підписка що діяла в продовж грудня завершується 1 січня, тож в глядачів ще е кілька днів побачити картину легально і практично безкоштовно.

Пригодницький екшен «Позивний «Бандерас» - це історія про воїна АТО, капітана Антона Саєнка («Бандерас»), котрий отримавши інформацію про підготовку терористами диверсії поблизу його рідного села, відправляється туди, аби знешкодити угрупування бойовиків. Але його завдання ускладнюється тим, що на малій батьківщині, окупованій ворогом, «Бандераса» вважають зрадником і злочинцем.

Український бойовик про війну на Донбасі вийшов на великі екрани 11 жовтня 2018 і зібрав у прокаті 1.9 млн грн. при 39.3 млн. грн. бюджету. Дискусії про рівень картини продовжуються і зараз. Велика кількість глядачів схвалює картину, хтось не сприйняв її зовсім. Відгуки від українських критиків змішані, але рейтинг фільму на IMDb - 8.5. 

Що до фестивальної історії, то вчора сценарист картини Сергій Дзюба повідомив, що фільм потрапив у конкурсну програму World International Film Festival у Лондоні. Ну й наклад книги "Позивний Бандерас" 5000 примірників, що написана на базі сценарію, розпродано за 2.5 місяці і видавництво Фабула планує друкувати додатковий наклад вже в наступному році.

Тож, будемо чекати цікавих кіноновин вже наступного року з Лондону, а також читати і ДИВИТИСЯ УКРАЇНСЬКЕ!


Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами» К "роттердамской" цене угля претензий нет, обвинение касается только расходов на транспортировку: НАБУ разъяснило позицию по делу "Роттердам +" Коломойський отримав необхідний для статусу олігарха елемент, – Бондаренко