Главная / Медиа-бизнес

Промовідео «диких» «Кайдашів»

29.08.2019
Промовідео «диких» «Кайдашів»
театральний оглядач, автор та ведучий інтернет-блогу "Театральна риболовля"
Всі люди різні! А театри складаються з людей – тому театри не тільки різні – а різні-різні пропорційно тому, скільки людей там присутні. 

Одні концентруються на одному творчому сегменті, інші розуміють, що сама вистава – це лише окрема складова складного механізму. 

І кожного разу, коли на театральному просторі бачу креативне та оригінальне вирішення промовистави – ладен віддавати під нього окремі дописи на порталі. Те, що робить «Дикий театр» зі своїми «Кайдашами» – яскраве порушення спокою "літньовідпочиваючого" театрального глядача.  


З одного боку акторсько-режисерська група вдалася до сільського аскетизму, створюючи сільську виставу безпосередньо в сільському контексті – хата, черга в душ, чергування по кухні, відсутність мобільного та інтернетівського зв’язку тощо…  

З іншого – перед командою відкрилися можливості, для створення яких в Києві треба було б добре попрацювати. Саме тому проект має непересічного режисера (Максим Голенко), фантастичну фотосесію (Олексій Товпига), унікальний та автентичний реквізит у виставі та круте промовідео, яке ви можете переглянути тут.

Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами» К "роттердамской" цене угля претензий нет, обвинение касается только расходов на транспортировку: НАБУ разъяснило позицию по делу "Роттердам +" Коломойський отримав необхідний для статусу олігарха елемент, – Бондаренко