Рівно за місяць у кіно: Гарік Корогодський, Володимир Горянський і 11 дітей з Моршина

кінореліз
Рівно за місяць у кіно: Гарік Корогодський, Володимир Горянський і 11 дітей з Моршина

Вже готуємось закупати ялинки-мандаринки та плануємо поп-корн походи у кіно. І якщо для зовсім маленьких кіноманів у новорічних кінорелізах фігурують казкове фентезі «Тільки диво» і «Пригоди S Миколая» Семена Горова, то підліткам же ж без екшену ніяк.

Мабуть тому, Solar Media Entertainment і взялися за комедійно-авантюрний трилер за мотивами голлівудського блокбастеру, але ж у нашому прикарпатському Лас-Вегасі, тобто у Моршині.

За сюжетом, десь поряд з курортними грязьовими ваннами впав метеорит з осмію, і тепер на космічну коштовність полюють коварна Сніжана Казимирівна (вона ж Олена Лавренюк, супруга продюсера Сергія Лавренюка), її авторитетний шеф -  Гарік Корогодський у красному «пінжаку», і навіть Сергій Бабкін, у ролі Пірса Броснана, чий 007, рядом не стояв з нашим 008.

Тож після колоритних і майже тарантінівських «Припутніх» ,чекаємо від новітнього вітчизняного комедіографа Аркадія Непиталюка відчайдушної жанрової авантюри, і якісних касових зборів.

Нагадуємо, що і тут не обійшлося без підтримки Держави. Частка мінкульту у бюджеті картини - 10.5 млн грн. з 15.3. Дистрибьютор картини, компанія UFD, вже готує моршинський епос до показу.

Тож 3 січня налаштовуйся на похід у кіно з рідненькими спиногризами  і… ДИВИСЬ УКРАЇНСЬКЕ!


BOX&OFFICE 5 на Skrypin.ua: "Гуцулка Ксеня" з Юріем Володарським Лауреаты Оскара-2019: список победителей премии BOX&OFFICE 3 на Skrypin.ua: як побудувати кінозал з нуля