Главная / Медиа-бизнес

Театральні ремонти в Києві

22.08.2019
Театральні ремонти в Києві
театральний оглядач, автор та ведучий інтернет-блогу "Театральна риболовля"
Вистави виставами, а свіженьке театральне приміщення починає грати на полі приємного сприйняття ще задовго до заповітного третього дзвоника.  

Тематикою підготовки до сезону, а подекуди і ремонтних робіт, деякі театри вирішили комунікувати зі своїм глядачем, отримуючі завчасні бенефіти. Тож… 

Київська опера (а ще зовсім нещодавно Київський муніципальний театр опери і балету для дітей та юнацтва) провів ребрендинг та анонсує оновлену глядацьку залу театру. Свій 38-й сезон починатимуть оновленою цукерочкою. 
Оновлений хол та крісла вже прийняли перших глядачів нового сезону в Театрі на Липках. Фльор загадковості того, що очікує на глядачів у Малому театрі підтримується крупними планами окремих точкових елементів ремонтних робіт. 


Перевтілення готує і Театр драми і комедії. З оновленнями глядач знайомитиметься прямо з головного входу до театру. 


Грандіозні роботи зафіксовані в Театрі оперети. Дійшла черга до приміщень, які не реставрувалися останнє сторіччя.


28 февраля состоится практикум «Управление финансами для собственников бизнеса» от компании «Бизнес-Конструктор» Эффективными управленцами не рождаются: 5 февраля стартует двухмесячная программа подготовки исполнительного директора Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами»