Викрадена принцеса у Китаї – прокат у 4500 кінозалах

кіноіндустрія
Викрадена принцеса у Китаї – прокат у 4500 кінозалах

Студія Animagrad повідомила про завершення усіх необхідних перевірок для прокату у Китаї повнометражної анімації «Викрадена Принцеса: Руслан та Людмила». Усі держдозволи локальним дистрибуторам Golden-Spread в партнерстві з HUAXIA надано, і у першій тиждень прокату 18 січня 2019 року стрічку побачать у 4500 кінозалах.

Для порівняння, у прем’єрний уїк-енд в Україні (березень цього року) стрічку було «розписано» на 302 екрани. Тоді збори в 21.5 млн грн стали рекордними не тільки для вітчизняної анімації, але і для українського кіно загалом. Прокат видався успішним і на зовні. Картину вже подивились на 38 прокатних територіях (біля 50 країн). Але вихід української кінострічки для китайського глядача відбудеться вперше в історії.

Нагадаємо, «Викрадена принцеса», створена за мотивами казки Пушкіна «Руслан і Людмила», і розповідає про пригоди мандрівного актора Руслана та його друга Нестора, які намагаються врятувати київську принцесу Мілу, дочку князя Володимира, від страшного мага Чорномора.

Режисер – Олег Маломуж, сценарист – Ярослав Войцешек. Бюджет картини склав 95 млн грн., 20% від якого  склала підтримка Держкіно.

Наступною українською картиною, що можливо, буде демонструватись у Китаї, стане лірична драма Марини Степанської "Стрімголов". Кілька тижнів тому, на кінофестивалі "Шовковий путь", картина отримала китайських дистрибуторів. 

Тож чекаємо на звістки про збори у Китаї українських стрічок, і...

ДИВИСЬ УКРАЇНСЬКЕ!


BOX&OFFICE 5 на Skrypin.ua: "Гуцулка Ксеня" з Юріем Володарським Лауреаты Оскара-2019: список победителей премии BOX&OFFICE 3 на Skrypin.ua: як побудувати кінозал з нуля