Главная / Медиа-бизнес

Зимові кіноканікули: "Пригоди S Миколая" у 254 кінозалах, ковзанка «Тільки диво», і «Викрадена принцеса» на сцені «Жовтневого»

17.12.2018
кінореліз
Зимові кіноканікули: "Пригоди S Миколая" у 254 кінозалах, ковзанка «Тільки диво», і «Викрадена принцеса» на сцені «Жовтневого»

З початком зимових канікул, кіногерої, та цілі кінолокації крокують з екранів в передсвятковий світ.

15 грудня команда S Миколая відкрила новий кінокомплекс "Батерфляй" на Нивках, з чотирма сучасними залами, де малеча західного району Києва тепер зможе подивитись «Один в дома по нашому», з чарівною Машею Єфросініною, та не менш чарівним злодієм Василём Вірастюком. Продюсерка фільму Мария Киель впевнена, що команда Семена Горова створила фільм, «який посуне американські чи радянські стрічки з новорічного українського кіно-мастхев». Тож святково-родинний кінопоказ нам на каникулах забезпечено.

До активних зимових свят, команда казкового фентезі «Тільки диво», що вийде у прокат 7 березня, перенесла кінолокацію на новорічну ковзанку у парк Шевченко, де 19 грудня  у «Сніжному вальсі композитора Дмитрия Коновалова, закружляють головні герої картини і актори фільму - фігуристи Української федерації фігурного катання. До речі, у Лаврській резиденції Святого Миколая, продовжує працювати друга казкова локація за мотивами фільму. Тож вже зараз, маленькі відвідувачі можуть зануритися в атмосферу новорічного дива та отримати казковий сувенір.

Ну а на кінець святкового місяця творці анімації "Викрадена принцеса", приготували масштабну шоу-варіацію картини. 25 грудня у київському "Жовтневому палаці" відбудеться прем`єра вистави "Викрадена Принцеса", над постановкою якої працювала кінокомпанія FILM.UA Group та театральна студія "Сказки случаются". Покази пройдуть о 12:00 та о 16:00

Отже цієї зими в нас з вами нові можливість весело та цікаво провести час зі своїми маленькими! Тож разом чекаємо на свята і ДИВИМОСЬ УКРАЇНСЬКЕ!


Фестивальні випробовування маріупольської «Театральної брами» К "роттердамской" цене угля претензий нет, обвинение касается только расходов на транспортировку: НАБУ разъяснило позицию по делу "Роттердам +" Коломойський отримав необхідний для статусу олігарха елемент, – Бондаренко