Главная / Обзор СМИ

5 найбільш очікуваних українських прем'єр 2020 року в кінотеатрах

12:31 | 20.11.2019
5 найбільш очікуваних українських прем'єр 2020 року в кінотеатрах

Уже зовсім скоро буде новий рік, а отже і нові прем'єри українських фільмів у кінотеатрах. Які фільми уже заплановані до показу у 2020 році ми розповімо у цій статті.

Що дивилися українці в 2019 році

Українські фільми 2019 року були представлені у різних жанрах Шанувальникам комедійного жанру найбільше сподобалися такі роботи українських режисерів:

друга частина фільму «свінгерів»;
новинка під назвою «Зустріч однокласників»;
кінокартина «Продюсер», знята в жанрі фільм-подорож.

Не залишилися без уваги і шанувальники серйозного кіно, які змогли переглянути документальну картину «Stus», бойовик «Захар Беркут», драму «Додому» і багато інших історичних, військові і драматичні фільми.

Порадували українські режисери і любителів фантастики. Особливо до душі глядачам припали фільми «Фокстер і Макс» і «Поліна і таємниця кіностудії». У кінокартин були високі касові збори і позитивні відгуки на кінофорумах.

Також читайте, які українські фільми 2018 року були найочікуванішими.

Чого ж чекати українцям на великих екранах в 2020 році?

Топ-5 найбільш очікуваних українських кіноновинок 2020 року:

Прем'єру своїх робіт на 2020 рік запланували багато українських кінорежисерів. Так, на великих екранах будуть показані фільми Христини Сиволап, Олексія Тараненко, Сергія Чеботаренко.

Серед найбільш очікуваних вітчизняних кінопрем'єр 2020 року:
Драматичний фільм «Пульс». Спортивна кінокартина, зйомки якої стартували ще в березні 2019 року. В основі сюжету - правдива історія Оксани Ботурчук, паралімпійської чемпіонки, яка навіть після серйозних травм, отриманих в автокатастрофі, змогла повернутися у великий спорт. Оксана брала активну участь в опрацюванні сюжетних ліній, консультувала сценаристів, а також працювала з акторським складом.

Чорна комедія з гучною назвою «Я працюю на кладовищі». Повнометражний фільм, життя якому дали режисер Олексій Тараненко і блогер Павло Белянський. Фільм, як не дивно, про людину, робота якого безпосередньо пов'язана з «місцем вічного спочинку». Олександр (головний герой) дійсно працює на кладовищі і займається виготовленням пам'ятників. У чому ж полягає специфіка його професійної діяльності і життя в цілому?

Історична драма «Зраджена» - режисерська робота Христини Сиволап. «Кожен отримує те, що хоче. Кожен має таку любов, до якої прагне »- саме так звучить гасло нового фільму, який покажуть українцям вже в січні 2020 року.

Український бойовик «Екс», прем'єра якого відбудеться в першому кварталі 2020 року. Події фільму відбуваються на Галичині. Головні герої кінокартини - члени УВО, а їх основна мета - пограбування для потреб сил опору. Чим саме обернеться для воїнів ця місія, і як вона вплине на подальшу діяльність українських підпільників?

«Черкаси» - драматичне воєнне кіно, показ якого стартує в українських кінотеатрах 27 лютого 2020 року. Один з найбільш очікуваних фільмів від українських режисерів. Перший тизер кінострічки, заснованої на реальних подіях, був опублікований ще в серпні 2019 року.Зрозуміло, на цьому список фільмів, які відвідувачам кінотеатрів вдасться побачити в 2020 році, не закінчується. Інформацію про дату прем'єри багатьох новинок творці поки що тримають в секреті.