Главная / Обзор СМИ

«АШАН Україна» заохочує: як отримати 100 тис. євро на соціальні проєкти

12:26 | 09.07.2019
«АШАН Україна» заохочує: як отримати 100 тис. євро на соціальні проєкти
Один із головних трендів сьогодення — мода на правильний спосіб життя та раціональне харчування. Чимало відповідної інформації є у всесвітній мережі, але набагато ефективніше, коли пропагандою цих тенденцій займаються спеціальні організації. Заохотити якомога більше людей піклуватися про своє здоров’я можна, якщо проводити тематичні акції у місцях продажу харчових продуктів. 

Саме тому «АШАН Рітейл Україна» започаткував конкурс соціальних проєктів для молоді. Ті з учасників, які запропонують найкращі та найкреативніші ідеї, отримають 100 тисяч євро на їх реалізацію.

Тема конкурсу

Тема конкурсу — пошук партнерів для розробки та втілення в життя проєктів, спрямованих на пропагування правильного харчування та здорового способу життя серед молоді та дітей віком від 5 до 25 років.

Вимоги до учасників

Щоб позмагатися за щедре фінансування для втілення своєї ідеї, необхідно представляти громадську організацію або благодійний фонд, які опікуються представниками названої вікової категорії та їхніми проблемами. Особливо — тими дітьми, юнаками та дівчатами, котрі опинилися у непростих життєвих обставинах. 

Термін подачі заявок

Якщо ви хочете подати заявку на участь у конкурсі, до 31 липня 2019 року завітайте до найближчого гіпермаркету «АШАН» та запропонуйте свою оригінальну ідею керівництву. 

Щоб подати свій проєкт на розгляд, завантажте спеціальну форму для кандидата. Заповніть її та надішліть на адресу fondationauchan@auchan.ua. Протягом п’яти днів отримаєте попередню відповідь. 

Відбір переможців

Варто зауважити, що обсяг фінансової підтримки, що її потребує кожен окремий проєкт, не має перевищувати 10 тисяч євро. Як вже було зазначено, загальний фонд конкурсу — 100 тисяч євро. Тобто мінімальна кількість проєктів, які можуть виграти, — 10. Максимальна — фактично необмежена.

Відбір переможців триватиме до жовтня. Потім авторам найцікавіших проєктів вручать чеки. Після цього організації та фонди-переможці матимуть змогу втілити у життя розроблені ними програми. 

Вимоги до проєкту

Щоб стати одним із переможців конкурсу, поданий проєкт має:
1. відповідати тематиці змагання. 
2. передбачати участь у запланованих заходах співробітників вибраного гіпермаркету. 
3. бути довготривалим, тобто продовжуватись і після того, як буде витрачено виграні у конкурсі кошти. 
Більше про всі акції, програми та проєкти «АШАН Рітейл Україна» можна дізнатися на сайті https://shop.auchan.ua/.

Гіпермаркети шукають партнерів

Партнерів для соціально значущих дитячих та молодіжних проєктів шукає низка магазинів мережі у різних містах України. Ідеться, зокрема, про гіпермаркети, що працюють у:
1. Києві — «АШАН Глушкова», «АШАН Біличі», «АШАН Либідська», «АШАН Рів Гош», «АШАН Петрівка»; 
2. Дніпрі — «АШАН Зоряний» та «АШАН Лівобережний»;
3. Запоріжжі — «АШАН Запоріжжя»; 
4. Кривому Розі — «АШАН Кривий Ріг»;
5. Одесі — «АШАН Фонтанка»;
6. Львові — «АШАН Південний», «АШАН Чорновола», «АШАН Сокільники».

Довідка. «АШАН для Молоді» — корпоративний благодійний фонд компанії «АШАН Рітейл», котрий впродовж більш як 20 років підтримав понад 1000 соціальних ініціатив у 10 країнах світу. В Україні фундація працює з 2011 року. За цей період організація підтримала 29 проєктів, 15 з яких є інклюзивними.