Главная / Обзор СМИ

Автоматизація: як зробити бізнес успішним

11:39 | 02.08.2019
Автоматизація: як зробити бізнес успішним

Навіщо потрібна автоматика

Автоматизовані системи управління (АСУ) - ефективний інструмент контролю і економії, який можна легко впровадити на ваш об'єкт. На https://ia.ua/ru/ можна замовити їхню розробку, поставку, монтаж і гарантійне обслуговування.

АСУ візьме на себе управління машинною частиною і розподілом енергії, простежить за станом сировини, напівфабрикатів і готових продуктів. Вона знизить простої техніки (до 90%), а також - ризики її псування через неправильно віддані команди оператора. Частину проблем система виправляє самостійно, про решту швидко повідомляє диспетчера.

Контроль об'єкта зводиться до єдиного диспетчерського пульту. На ньому відстежується стан технологічних процесів, в будь-який момент можна скорегувати роботу обладнання. Перевага такого підходу - економія часу, скорочення штату операторів, своєчасне реагування на позаштатні ситуації.

Грамотний розподіл енергії знизить її втрати (до 50%). Точний облік витраченої електрики допоможе якнайкраще розрахувати витрати і оптимізувати їх - роботу підприємства і витрати буде простіше планувати.

Що пропонують професіонали

InfocomLTD - інжинірингова компанія, яка працює з 1996 року. В її активі - сотні успішних проектів міжнародного рівня в області автоматизації, альтернативної енергетики та обліку матеріалів для:

  • металургії;
  • інфраструктурних об'єктів;
  • IT управління підприємством;
  • агропромислового комплексу;
  • підйомно-транспортних механізмів.

Інфоком ЛТД реалізує проекти і в інших областях, береться за роботу будь-якої складності. Реалізація кожного замовлення починається з ретельного дослідження об'єкта - його особливостей, умов експлуатації, потреб.

Із замовником узгоджується і вибирається найкращий набір технічних і інформаційних рішень за якістю, потужністю вартістю. Infocom LTD використовує обладнання більше 50 світових брендів - від ABB до Siemens, від Cisco до Microsoft.

Інфоком ЛТД навчає програмістів, проектантів, конструкторів і інженерів з автоматизації, а також - операторів верстатів з ЧПУ. Доступно більше 20 сертифікованих курсів тривалістю від 3 до 10 днів. Можливі знижки до 50% і виїзд на територію замовника.

Збірка, поставка і монтаж виконуються швидко, без шкоди якості. Компанія проводить гарантійне та післягарантійне обслуговування, оперативно усуває несправності з мінімальними втратами для виробництва.

Також компанія виконує проекти з:

  • безпілотних технологій;
  • сонячних електростанцій;
  • заправок для електромобілів;
  • систем розподілу електроенергії.

Автоматизувати можна будь-який об'єкт - від заводу або цеху до окремого крана або виробничої лінії. Стадія роботи не має значення – Infocom LTD впорається з завданням на етапі планування, будівництва та роботи об'єкта однаково ефективно.