Главная / Обзор СМИ

Чому від зарядного пристрою для ноутбука йде запах горілого?

15:34 | 03.02.2021
Чому від зарядного пристрою для ноутбука йде запах горілого?

Чому йде запах горілого від блоку живлення ноутбука?

Попереджувальний знак - запах горілого від адаптера. Це вказує на те, що його потрібно замінити. Запах палаючого пластику від зарядних пристроїв для ноутбуків може бути дуже небезпечним, і його необхідно негайно усунути. Коли ви відчуваєте запах чогось подібного, ви повинні негайно вимкнути живлення ноутбука. Якщо ви цього не зробите, ви можете просто пошкодити свій ноутбук. Перш ніж продовжити, від'єднайте зарядний пристрій від гнізда ноутбука.

Запах горілого пластику може бути зарядного пристрою. Особливу увагу слід звернути на пластикову ізоляцію кабелів зарядних пристроїв ноутбуків. Якщо ви виявите оголені дроти, ви знайшли місце, де виникла іскра, і обпекли пластик навколо дроти. Якщо ви не знайшли ніяких пошкоджень пластикової ізоляції кабелю, подивіться на кінець дроту. Якщо ви бачите розплавлений пластик на кінчику зарядного пристрою, це вірна ознака того, що щось дійсно пішло не так. Зазвичай це відбувається при короткому замиканні наконечника зарядного пристрою і розетки ноутбука.

Дуже важливо не ставитися до будь-якого з цих знаків легковажно. Ігнорування цих ознак на ранній стадії може привести до потенційних ризиків в подальшому. Зарядний пристрій для ноутбука надзвичайно важливий аксесуар, який повинен працювати завжди. Якщо ні, не соромтеся викласти трохи грошей, щоб виробник вашого ноутбука замінив його, або купіть ту ж модель в інтернеті.

Коротке замикання зазвичай виникає, коли на шляху до ноутбука блокується живлення від адаптера ноутбука. Іншими словами, електрична енергія не тече плавно від розетки до материнської плати ноутбука. За цей час виділяється багато тепла. Перегрів може швидко розплавити ізоляцію навколо кабелю зарядного пристрою ноутбука або інших пластикових компонентів поряд з кінчиком зарядного пристрою. Коли ця проблема виникає, вам слід негайно звернутися до фахівця з адаптера ноутбука і перевірити його.

Хоча професіонал може спробувати полагодити зарядні пристрої для вашого ноутбука за невелику плату, вам не варто покладатися на ремонт. Якщо з продуктом знову щось піде не так, це може дорого вам обійтися. Безпека завжди повинна бути пріоритетом номер один для всіх. Важливо не використовувати один і той же несправне зарядний пристрій ще раз просто тому, що в даний момент він працює нормально.

Такий зарядний пристрій може продовжувати заряджати акумулятор протягом деякого часу, але може викликати щось дійсно неприємне, наприклад пожежа або інший нещасний випадок, після того, як ви будете використовувати його безперервно протягом кількох годин. Замість того, щоб допустити такі небажані події, просто купите оригінальний зарядний пристрій для ноутбука у відомого інтернет-продавця зарядних пристроїв для ноутбуків.