Главная / Обзор СМИ

КОЛО.ТБ: user-friendly й інші сторони найдомашнішого Інтернет та телебачення

10:03 | 23.07.2019
КОЛО.ТБ: user-friendly й інші сторони найдомашнішого Інтернет та телебачення

Так, ми живемо в епоху високошвидкісного Інтернет та інтерактивного телебачення, і ключовим в подібних послугах є - гарантовані якість сервісу та швидкість обслуговування. Сьогодні вивчаємо досвід професіоналів української телеком-галузі - торговельної марки КОЛО.ТБ, від творців COSMONOVA|NET.

«Насправді, ми особистим прикладом демонструємо ринку, що лише вчасна реакція на потреби споживачів дає шанс розвиватись у вірному напрямку» - ділиться керівник проекту оператора Інтернет та телебачення «КОЛО.ТБ» - Олександр Бондар. 

Розкажіть про  КОЛО.ТБ,  звідки з’явилася назва? Як відбувалось становлення і які досягнення на 2019 рік?


О.Б.: «Коли я прийшов в COSMONOVA|NET у 2011 році, КОЛО.ТБ було вже декілька років. Обслуговувалось кількасот абонентів, яких я на той момент, на посаді спеціаліста абонентського відділу, знав чи не особисто. 

Великих житлових комплексів в активі практично не було, окрім перших об’єктів з яких все починалося: Амосова, Волгоградська, Жилянська, декілька адрес на Лук’янівці та Пори Року на Солом’янці. 

Посадова інструкція налічувала широкий перелік: консультування щодо тарифів і послуг, рекламні комунікації по будинках, рознесення реклами, інколи заявки на підключення. Взагалі, наша невелика на той момент команда, лише набирала обертів, активно визначаючи напрямки. 

Через деякий час, коли головні процеси були налагоджені, тодішній керівник проекту КОЛО.ТБ вирішив змінити напрямок діяльності. Мені запропонували спробувати очолити напрямок. Не впевнений, що я на той момент розумів, що все закрутиться на стільки серйозно, а компанія зросте до існуючих масштабів. Тепер я знаю, що обрав для себе найцікавіший напрямок і найкрутіший проект. Підтвердженням цього є 8 років роботи поруч з неймовірною командною. 

Будуючи паралелі із 2019 роком: сьогодні КОЛО.ТБ це більше 250 великих житлових об’єктів і комплексів, абонентська база збільшилась у десятки разів. Наша команда налічує більше 30 фахівців різних напрямків: менеджери, консультанти, технічна підтримка, монтажники зв’язку, інженери. 

Повертаючись до бренду, назва КОЛО.ТБ з’явилася до моєї появи, але ім’я покликане створити відчуття комфорту, простоти і згуртованості навколо абонента. Існують легенди, що варіантів назв було декілька, так, наприклад - ПОРУЧ.ТБ було однією із таких ідей, але зрештою зупинилися на актуальній.» 


Серед чисельної кількості конкурентів, як вам вдається тримати позитивну динаміку? Яким викликам приділяєте увагу?   

О.Б.: «Що стосується самих послуг, нашого сервісу: акцент іде саме на якість надання послуг, оскільки материнська компанія COSMONOVA|NET широко відома як постачальник послуг для корпоративних клієнтів, відповідно все обладнання, базові і вузлові майданчики побудовано з урахуванням високих вимог до послуг у бізнес-клієнтів. За рахунок цього «домашні» клієнти отримують послуги на рівні клієнтів B2B. 

Оскільки на сьогоднішній день послуги всіх провайдерів приблизно на одному рівні, тому що продукт один, просто в різній «упаковці», то і конкурувати доводиться саме цією упаковкою. Однак, все ще залишаються деякі провайдери, які вважають, що конкурувати потрібно тільки ціною, знижаючи її. Ми витримуємо помірний ринковий рівень вартості, і ніколи не були в рядах тих кого зневажають конкуренти через демпінг. Система проста, для того щоб надавати своїм абонентам гарантовано високий рівень сервісу, необхідно мати за спиною штат кваліфікованих фахівців, брендове обладнання та офіційно вести бізнес - сплачуючи ліцензійні збори та роялті. 

Неодмінно, для всіх клієнтів при підключенні пропонуємо скористатись діючими акціями, оскільки, самі розуміємо як приємно отримувати знижки й бонуси. Швидкий, та мінімально затратний «вхід» для клієнта  у послугу -  лишається для нас пріоритетом. Саме тому ми пропонуємо нашим клієнтам, по перше,  кешбек на вартість обладнання, по друге - пільговий період користування самими послугами. 

Після закінчення акцій ми не лишаємо без уваги своїх діючих клієнтів, адже відданість та прихильність абонента до провайдера потрібно заслуговувати протягом всього часу співпраці. Для цього ми впровадили програму лояльність, яка сьогодні налічує більше 15 позицій. Приємні  знижки для іменинників, акції для молодят, деяких груп держслужбовців, лікарів, вчителів, студентів, багатодітних сімей, ветеранів, учасників бойових дій – наша «КОЛОяльність» діє для багатьох абонентів.   

«Чому саме КОЛО.ТБ?», у випадку коли у великої кількості провайдерів швидкість закінчується на 100 Мбіт/с то у нас це - мінімальний пакет. Далі йдуть 300, 500, 1000 Мбіт/с, які користуються все більшим попитом. Вибагливі геймери, поціновувачі важкого контенту - абсолютно всі будуть задоволені - швидкості вистачить на всіх. Оскільки по кожному будинку ведеться моніторинг навантаження каналу – наші фахівці можуть оперативно реагувати на необхідність підняття пропускної здатності.»


Які плани стоять перед КОЛО.ТБ, як збираєтесь «захопити світ»? 

О.Б.: «Оскільки ми взяли для себе напрямок і надаємо послуги в новобудовах, відповідно ми постійно вивчаємо вимоги і необхідності клієнтів, вдосконалюємо підходи роботи з ними. Інтернет вже давно став послугою, без якої неможливо існувати. Безліч розумної техніки, системи керування нею у квартирі виконується через інтернет. Якщо раніше людина уявляла своє життя без наших послуг, то відтепер це просто не можливо. Час ставить перед нами додаткові завдання, підіймаючи «планку» до неймовірно високого рівня. 

Серед об’єктів КОЛО.ТБ сьогодні є комплекси помітно високого класу: Новопечерські Липки, PecherSKY, Парк Авеню, Французький квартал, Бульвар Фонтанів та ін.. У більшості мешканців таких комплексів справді високі очікування, і ми намагаємось їм відповідати. Інформація про тебе і твій сервіс розлітається буквально за одне повідомлення у Viber групі мешканців будинку чи комплексу. Тому, звичайно, максимум уваги будь-якій ситуації – наше кредо. 

Намагаємось вчасно покривати нові житлові комплекси, ще до того як мешканці отримують ключі від квартир. Вже зараз збільшуємо кількість штату колл центру, адміністраторів, будівельних бригад. Найближчим часом є амбіції виходу на ринок сусідніх міст-супутників Києва.

Сьогодні активно іде робота над новим обличчям – сайтом компанії. Ми реалізуємо зручний доступ як до загальної інформації так і до особистого кабінету абонента, оновлюємо медіаплеєр для різних платформ Smart TV. За роки роботи зібрано безліч креативних ідей, які маємо реалізувати до кінця року. Ведемо  активну співпрацю із сторонніми постачальниками інтерактивних сервісів, що дасть нам можливість надавати послуги - з одних рук. 

В 2019 році компанія збільшила фінансування будівництва мережі - посилила відділ будівництва кваліфікованими спеціалістами, збільшила кількість бригад і закупила транспорт. Амбіційна мета до кінця року - 80 об’єктів. Раніше такий план ми виконували впродовж декількох років.» 

* Не зупиняючись не на хвилину, Інтернет та інтерактивне телебачення - продовжують поєднувати, розважати, надихати користувачів. Продовжують і вони – представники яскравої сторони життя - КОЛО.ТБ  Від редакції зауважимо на позитиві, який наповнює офіс провайдера.  Талановиті люди, з блиском в очах.

Інтерв'ю: Хаім Вітенлауд 
Теги: КОЛО.ТБ