Главная / Обзор СМИ

Комерційні торги для бізнесу: про головне

16:53 | 13.02.2020
Комерційні торги для бізнесу: про головне
Комерційні торги в Україні вже не перший рік допомагають різним підприємствам не зважаючи на їх розмір в організації комерційних закупівель, або продажу товарів та послуг. Але в розгляді цього питання важливо чітко в відрізняти  комерційні торги від публічних закупівель. 

Головна різниця між ними полягає лише в том, що публічні закупівлі жорстко регламентовані спеціальзованною зконодавчою базою України, а комерційні торги відбуваються за встановленними правилами організаторів. Головними вимогами для останніх є дотримання господарського, конкурентного та цивільного законодавство.

Чому саме комерційні торги

Якщо коротко то такі торги допомагають вигідно для обох сторін швидко реалізувати свої товари або послуги. Також завдяки цьому відбувається розширення кліентської бази. Сайт електронних торгів беруть на себя усі адміністративні клопоти. Для замовника і виконавця комерційні торги становляться майданчиком для гарантованого розвитку. Замовник знаходить необхідний товар на вигідних для нього умовах, а виконавець через нові замовлення продовжує розвивати свій бізнес. 

Такі майданчики стимулюють здоровий розвиток конкуренції на ринку товарів та послуг. Велика кількість гравців в одній сфері торгів спричиняє щоденне вдосконалення бізнесу в змаганнях за клієнта. Сьогодні замовника цікавить не лише приваблива ціна, але й якість послуг чи товарів. 

Окрім цього комерційні торги концентрують в одному місці велику кількість різноманітних великих та маленьких компаній за для головної мети - вигідна угода. Кожного дня велика кількість компаній вирішує свої справи самє на комерційних торгах. 

Комерційні торги допоможуть:

  • Заощадити кошти при закупівлі товарів/послуг
  • Зекономити час при пошуку постачальників
  • Швидко отримати оплата за контрактом
  • Отримання великого вибору пропозицій та нових клієнтів
  • Покращення показників ефективності закупівель та продажу
  • Постійний канал збуту 
  • Реальная економія коштів на рекламі
  • Розширення бізнес географії 

Завдяки комерційним торгам можно легко купити або продати витратні матеріали, транспортні засоби, нерухомість, різне технічне обладнання, вторсировину і т.д. Окрім товарів на торгах можно пропонувати або замовити надання послуг і реалізацію робіт будівельного, технічного, логістичного та інших характерів.

Для початку участі в коммерційних торгах в Україні необхідно зареєструватися на сайті як організатор торгів. Після того як ви отримаєте доступ до особистого кабінету, вам залишаєтся лише брати участь в інших торгах, або влаштувати свій.